reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
Serio? Ja myślałam ze do września jie będzie nic widać... w 1 ciąży brzuch zaczął się pokazywać dopiero po 18tc a teraz mam 6 i powoli wrażenie ze jestem napuchnięta
 
Ja w pierwszej ciąży też miałam odrazu widoczny serio od początku a teraz mam wrażenie że jest jeszcze większy
Serio? Ja myślałam ze do września jie będzie nic widać... w 1 ciąży brzuch zaczął się pokazywać dopiero po 18tc a teraz mam 6 i powoli wrażenie ze jestem napuchnięta
 
Witajcie z rana, ja po nocce, nastawiam wszystko na zupke ( chodziła za mną chęć na pomidorowa z przecieru na młodych warzywkach - kocham młode warzywka [emoji16]) wykapie się i idę spać.

Saszetka wypita ( spr przez tydzień dzielić zobaczę czy nie będę zapominać).

Co do brzucha mi w pierwszej ciąży szybko wyszedł ale to przez że mam trochę krzywy kręgosłup w tym miejscu ( wypchiety do przodu) i bardzo słabe mięśnie brzucha i pleców. Poza tym każdy kg mi przez to widać w brzuchu więc ludzie ciągle myślą że jestem w ciąży [emoji24][emoji23][emoji23][emoji24]. Przy drugim będzie to jeszcze spotegowane bo mam +20kg od tamtej ciąży.
 
Witam się. Ja już w drodze do pracy nie mogłam spać w nocy ostatnio mam problemy. A potem nie mogę się zwlec z łóżka. Masakra ale do 13 jestem więc jakoś dam rade
Nic mi się nie chce [emoji24]

Dwa tygodnie u nas w przedszkolu była dziewczyna z Turcji i Indonezji i jedliśmy ich jedzenie masakra ohyda nawet dzieci nie jadły.
Od wczoraj mamy hindusa i Azjatke przez dwa tygodnie już się boję.
Ja uwielbiam kuchnię hinduską [emoji16]
A brzuszek cudowny [emoji7] patrzę i patrzę, może sobie też taki wypatrzę [emoji16]

Ja zatestuje jutro, trochę jeszcze się łudzę. Mąż mi się pyta wieczorem kiedy testuje, powiedziałam, że rano testowałam i że nic, biel... A on: ale przecież okresu jeszcze nie masz dostać, to poczekaj, to za wcześnie przecież [emoji23] on cały czas mówi, że się udało [emoji848] był się zarejestrować u rodzinnego, zobaczymy na co wypisze skierowanie, a co trzeba dopłacić [emoji6] i jutro rano na badanko
 
Marta śliczny brzuszek. Ja też właśnie słyszałam, że w kolejnej ciąży szybciej widać i czy A się to sprawdza, ponieważ moja dobra kolezanka mniej więcej w tym samym tyg do Ty, drugie dziecko i też ma balonik :)

No u mnie jednak to nie było zagniezdzenie. Albo ja wariuje. Dzisiaj test nic nie pokazał, a papier nadal różowy. Czasem, ale to czasem brzuch zaboli. I tyle. Czekam do jutra aż się rozkręci.

A teraz hit!! Wiecie co zrobilam? Boziu.. chciałam wyciągnąć pranie, a mamy pralkę ladowana od góry. I kciukiem nacisnelam guzik żeby się bęben otworzył, klapka odbiła i zerwała mi całego paznokcia z kciuka! Ja piernicze taki ból, masakra. Noc jakoś przetrwalam. została mi jedna, że tak powiem warstwa tego paznokcia, chirurg dopiero 16.07, a do naszego szpitala nie ma co jechac.. mąż właśnie pojechał do apteki po coś ba ból i zobaczymy co tam będą mieli żeby jakoś to znieczulic i opatrzyć.
 
Ała... Wiem jak to boli. Jak robiłam hybrydy co tydzień jakieś dwa lata temu to mi wszystkie paznokcie zeszły do mięsa nie miałam ich wcale. Myślałam że nienodrosna ale dorosły.
 
Marta śliczny brzuszek. Ja też właśnie słyszałam, że w kolejnej ciąży szybciej widać i czy A się to sprawdza, ponieważ moja dobra kolezanka mniej więcej w tym samym tyg do Ty, drugie dziecko i też ma balonik :)

No u mnie jednak to nie było zagniezdzenie. Albo ja wariuje. Dzisiaj test nic nie pokazał, a papier nadal różowy. Czasem, ale to czasem brzuch zaboli. I tyle. Czekam do jutra aż się rozkręci.

A teraz hit!! Wiecie co zrobilam? Boziu.. chciałam wyciągnąć pranie, a mamy pralkę ladowana od góry. I kciukiem nacisnelam guzik żeby się bęben otworzył, klapka odbiła i zerwała mi całego paznokcia z kciuka! Ja piernicze taki ból, masakra. Noc jakoś przetrwalam. została mi jedna, że tak powiem warstwa tego paznokcia, chirurg dopiero 16.07, a do naszego szpitala nie ma co jechac.. mąż właśnie pojechał do apteki po coś ba ból i zobaczymy co tam będą mieli żeby jakoś to znieczulic i opatrzyć.

Aż mi się słabo zrobiło jak to czytałam [emoji50] masakra, mega współczuję..
A może za dużo pilaś? I test nie wykrył dziś? [emoji849]
 
reklama
Ała... Wiem jak to boli. Jak robiłam hybrydy co tydzień jakieś dwa lata temu to mi wszystkie paznokcie zeszły do mięsa nie miałam ich wcale. Myślałam że nienodrosna ale dorosły.
A co stosowałas? Ja mam rivanol do moczenia i maść z probiotykiem. Póki co na ból lyknelam tylko paracetamol ale mam w razie co ketonal jeśli rzeczywiście do czwartku testy będą dalej białe.
 
Do góry