reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
Witam Dziewczyny, można dołączyć?[emoji846] to jest ogólnie mój pierwszy post na BB - znalazłam temat staraczek i tam planowałam ten pierwszy post napisać, ale chyba trafiłam na zły moment[emoji28]czy w związku z tym mogę dołączyć tutaj?[emoji846]
Oczywiście :) witamy Cię
 
Witam Dziewczyny, można dołączyć?[emoji846] to jest ogólnie mój pierwszy post na BB - znalazłam temat staraczek i tam planowałam ten pierwszy post napisać, ale chyba trafiłam na zły moment[emoji28]czy w związku z tym mogę dołączyć tutaj?[emoji846]
Witaj pewnie [emoji4]


Molka no to dobre wieści. Ja idę jutro ale mam stresa
 
Mnie przy porodzie położna glaskala po głowie. I powiedziała że to najcichszy poród w dziejach szpitala bo nie wydobylam z siebie rząd ego dźwięku [emoji23] i mówiła że mam bardzo wysoki próg bólu.
poprzednim forum w 2012 roku jak zaszlam z synem laski właśnie brały dupfaston sobie chwalily ale wiadomo każdy organizm inaczej reaguje.
MisiaJasia ci faceci oni są z innej planety
Tez to zawsze powtarzam.. faceci są z marsa, inne myślenie niż my. Inne podejście. Ale my jesteśmy silniejsze. Kobiety mają moc. Więc misiaJasia nie poddawaj się. Zobaczysz ze będzie dobrze
@MartaSx brawo za cichy poród..oby przy tym tez matka natura cie oszczędziła :D :D
 
Tez to zawsze powtarzam.. faceci są z marsa, inne myślenie niż my. Inne podejście. Ale my jesteśmy silniejsze. Kobiety mają moc. Więc misiaJasia nie poddawaj się. Zobaczysz ze będzie dobrze
@MartaSx brawo za cichy poród..oby przy tym tez matka natura cie oszczędziła :D :D
Póki co wciąż nie dowierzam że jestem w ciąży [emoji23] serio [emoji23]
Jutro u gina się okaże ale sceptycznie podchodzę nie chce się rozczarować
 
reklama
Ja mam wizytę w środę, to będzie 7 tydz i boję się że lekarz mi powie że wcale nie ma ciąży... wprawdzie nie wiem jak powinno się czuć w ciąży ale ja nie czuje się jakbym w niej była :-D zero wymiotów, nudności...
 
Do góry