reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy nie-kontrolowane czyli zabawne powiedzonka,teksty,opowieści naszych Szkrabów

hehehe uwielbiam czytac ten watek :D u nas mala ma tez swoje ulubione powiedzonka np w takich sytucjach..
Wladowala sie za mna do lazienki, wiec mowie "zamknij drzwi za soba bo mama robi siku" mala: Ooookey. Zamyka drzwi zamyka.... i nagle stanelo nieruchomo . odwrocila sie do mnie i mowi " A powiedzialas "prosze"?"


widzicie taka mama niewychowana ;)
 
reklama
Pszczola dzis przed wyjsciem na spacer:
"Gandziu, telaz wychodze na spacel, ale ty nie wchodź do mojego pokoju, bo wlócę niedługo i pobawimy się w doktola i źmiezię ci tempelatule w dupie, źgoda?" :zawstydzona/y::-D:-D

I na spacerze - zobaczyła dzieci bawiace sie w przyprzedszkolnym ogrodku:
"Ojejku, mamusiu, jak dzieci się tu ładnie bawią! Pójdę się bawić ź nimi, a ty idź do domu. Jak śkońcię, to ziadźwonię do ciebie i po mnie psijdzieś, okej?":baffled::-D:-D (Hmm, czyzby to znak, ze jest gotowa na przedszkole:confused: Ciekawe czy jutro bedzie taka chetna do zostania z dziecmi, bo idziemy sie zapisac do przedszkola:tak:)
 
oj Pszczoła, Pszczoła:-):-):-) ubaw nie z tej ziemi z Tobą:tak:
swoją drogą Aluta często mówi że "niedługo pójdzie do psieckola":-p
chciałam ją wygonić z fotela, bo mi zasiadła przed komputerem i mówię do niej zmykaj stąd, a ta do mnie "ty mnie zmyknij":-p
 
Domiska, Bedytka,Karoo jakie madre te Wasze dziewczynki :-D:tak::-D Hahaha.

Dominique, Pszczola jest naprawde niesamowita, jakie ona potrafi dlugasne zdania budowac!:szok::tak: A Gandzia niedlugo bedzie przed nia uciekac jak rzeczywiscie Maja zacznie stosowac takie sposoby podczas wspolnych zabaw ;-):-D

Sara tez ma duzo takich roznych powiedzonek, nie kojarze teraz, ale gada jak najeta, buzia sie jej praktycznie nie zamyka :-p
I o wszystko pyta: "a kto to jest", "a kto to dzwoni/-ł", "a po co idziesz", "a kto przyjdzie" itd. :baffled::-p
 
Jagoda dzisiaj podczas kapieli jak ja zaczelam myc gabka, to rzucial do mnie tekst "A cio to ma byc, jedną ręcią to nie mycie" - polozylysmy sie z jej chrzestna ze smiechu...
 
przy tym wątku to ja zawsze leze i kwicze:-D K. równiez bo nie moge sie powstrzymac aby mu nie przekazać jakie Wasze dzieci mądrusie są(ale żeby nie było tylko ten wątek mu czytam:-p)
 
reklama
Ja też na tym wątku pękam ze śmiechu, dzieciaki są niesamowite:-D

Ala chciała wziąć coś z pokoju obok, a że było już ciemno, to wróciła się do mnie i mówi:
Ciemno jest. Nyc nie wydze.
Ale po chwili podeszła do małego stołeczka (od toaletki), wzięła go i odpaliła:
Ja sama sobie pojedze (poradzę). Jestem juś duzia.
I poszła z nim do pokoju podstawiła sobie i zapaliła światło:tak::-)
 
Do góry