reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy nie-kontrolowane czyli zabawne powiedzonka,teksty,opowieści naszych Szkrabów

reklama
Sarunia, to moze jednak ksiaze... :-D

Piotrus ostatnio opowiadal babci bajke o Alibabie. Babcia zapytala czy Piotrus wie, jak sie nazywa zona Alibaby. Piotrus na to: "Wiem. Ziono moja, selce moje..."
 
hahha jak fajnie :D

moja mala skolei jest na etapie wtracania w kazdej rozmowie "mommy powaznie??" albo "czy ty jestes powazna??" poza tym z takich mlych powiedzonek to z kazdym razem biegam na biezni stoi obok i wykrzykuje "good job good job mommy!!!"moja mala wierna kibicka hihi
 
po tekstach dzieci widac hihi jak rodzice do nich czy innych czlonkow rodziny mowia :D

hihi sarunia slicznie :D
Ale zeby ktos u nas mowil na kogos "pierdzioszku" to sobie nie przypominam ;-):-D:-p:-D
W ogole Sarze "wlaczyly sie" takie teksty. Dzisiaj do moje taty mowi: "Mój Ty buziuniu kochany" :-D, a do mojej przyjaciolki ostatnio bite pol godziny mowila "Ty fujsiu malutki" :-D:-p:-D
 
reklama
Do góry