reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy nie-kontrolowane czyli zabawne powiedzonka,teksty,opowieści naszych Szkrabów

:-D:-D:-D U nas tez zabawa sie konczy, jak rybka idzie spac... :-D

Mnie ostatnio Piotrus przywital slowami: "Stać w imieniu plawa!", po czym chwile sie zastanowil i zapytal: "Mamusiu, któla to jest plawa nóska?

A Weronika mowi juz: mama, tata, ne (nie), bałbo (brawo), papa, dzidzie (dzidzia), bum bum (samochod) i niamnia (niam niam). :tak:
 
reklama
Rozmowa z serii "o życiu" z Pszczołą;-)
Ona: "Mamusiu, a ty kiedyś byłaś o, taka malutka? (i pokazuje odleglosc miedzy palcem wskazujacym a kciukiem)
Ja: "No, kiedyś byłam.":-p
Ona: "I bawiłaś się ziabawkami, plawda?"
Ja: "Bawiłam się, oczywiście."
Ona: "A telaź się juś nie bawiś?"
Ja: "Czasami się bawię twoimi..."
Ona (z groźną miną i biorąc się pod boki): "A ziapytałaś mnie czi mozieś?!":-D:-D:-D
:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:no kurde, nie pytałam, bo razem z nią się bawiłam:-p
 
Dominique Twoja córcia jest the best bije wszystkich na głowe;-) taka wygadana, że szok:szok:
oj masz z nią wesoło:tak:

c
 
no no, chociaż moja Alka ostatnio do mnie: "mamo ty wiesz, jesteś dolosła" i to było stwierdzenie:-D
 
reklama
Jak jestes dorosla to masz juz swo zew? :-p;-) Ja ostatnio wszystko do bajek dopasowuje - w tym wypadku do Kubusia i Hefalumpow.
Jak ja malej mowie, ze jestem dorosla, to patrzy na mnie i pyta "Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaak???????"
 
Do góry