reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy nie-kontrolowane czyli zabawne powiedzonka,teksty,opowieści naszych Szkrabów

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Dominique, prawie sie ze smiechu posiuralam teraz :-D:-p:-D:-p:-D
Pszczola jest boska, a jej teksty sa powalajace :-D:-D

Ja tez nie zwracam uwagi jak Sara brzydko mowi, bo to w naszym przypadku odnosi odwrotny skutek - jak jej mowie, ze nie wolno, to robi na zlosc i zaczyna brzydki wyraz powtarzac w kolko i na caly glos :baffled::-p
 
reklama
Dominique-:szok::-D:szok::-D:-D:szok::szok::-D:szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D kabaret istny kabaret:tak::-D:tak::-D:tak:

a moje dziecko jest grzeczne i nie mówi brzydkich wyrazów w ogóle;-):-D;-):-D(każdy wie o co chodzi hihi)
 
Ona masakra haha Pszczola jest naprawdę genialna! Musimy na Hlosic do telewizzji może jakieś nAgrody powygrywa! Kurde kochana weź ja nagrań pokaż nam jakiś filmik zebysmy mogły pooglądać i posłuchać jej tekscikow!
 
dzisiaj byłam z małą na zastrzyku, ona strasznie panikuje, że ohho. Pielęgniarka zabiera się za zrobienie zastrzyku, a ona do niej "zostaw mnie kul (r)wa, nie będziesz mnie dotykać wstrętna babo" myślałam, aż zbladłam:szok:
 
oj,oj;-) mysle że lekarki i pielegniarki są przyzwyczajone do takich wyskoków u małych pacjentów, choc rozumiem że Ty mikusia czułas się delikatnie mówiąc mało komfortowo :sorry2:
 
Mikusia, :-D:-D:-D to Ci Milenka rozgadana :-D:-p:-D Wlasnie, jak zareagowala pielegniarka na takie powitanie? ;-)

Ale powiem Wam, ze wstyd czasami. Bylam ostatnio z Sara na spacerze i z jednej z bram auto chcialo wyjechac na glowna, a ze byl ruch to przyblokowalo przejscie na chodniku, a Sara na to:
"Cio zia ciul" :szok:i najgorsze, ze chlop mial okno uchylone :baffled::-p
 
reklama
Do góry