reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy nie-kontrolowane czyli zabawne powiedzonka,teksty,opowieści naszych Szkrabów

Bedyta- no Wam Alutka zafundowała opowiadanie:-Dmozna paść i kwiczeć:-D

odp. na pytania: moje kochane dziecko mówi: mama, tata, baba, "nie",papa:eek:
i co wy na to:sorry:język migowy za to opanowany do perfekcji:dry:
 
reklama
co na to babcia:-D:-D:-D
Smialysmy sie z moja mama tak, ze myslalysmy ze sie z tego smiechu obie zsikamy w majtochy :-p:-D:-p:-D

Bedytko, nie no, Alutka jest boska :-D:-D:-DBajka pierwsza klasa, hahahah. Przynajmniej w drodze powrotnej sie nie nudziliscie ;-):-D;-)

Mada, rzeczywiscie slownik Ami ciut ubogi:sorry:, ale mysle, ze do 3.urodzin sie rozkreci jak nic :tak: A co Wasz pediatra na to? A jak np. powiesz Ami, zeby powtorzyla jakies slowo to potrafi je powtorzyc?
 
Zuzu, Sara, Alunia jesteście niesamowite dziewczyny:-D:-D:-D

No to i ja coś opowiem
Ostatnio Ala ciągle przegania kota z naszego pokoju, bo on bawi się bombkami (na dole u teściowej prawie wszystkie wytłukł). No i któregoś wieczora kot wpada do pokoju, po jakimś czasie wchodzi babcia
A Ala gdy tylko go zobaczyła podleciała do niego, wzięła za chabety i wyprowadziła za drzwi, a że babcia w tym czasie stała przy drzwiach to niewiele myśląc rzuciła tekst w jej stronę: i ty teś juś stąd i wypchnęła ją na korytarz trzaskając przy tym drzwiami...
Tak moje dziecko szanuje babcie:sorry2:
 
a co!!:-p
historyjka zmyślona w aucie w czasie powrotu z nart (wszystkie testy: Aluta)
- siedzicie wygodnie?
- no to zaczynamy: d
awno, dawno temu żyła sobie księśniczka i była baldzo nieścięśliwa bo jom umalła matka... ale wcale jom ta matka nie umalła i żiła długo i ścięśliwie... i konieć....chciecie jeście??
sikaliśmy ze smiechu, bo przejęła ton głosu od babeczki co w teletubisiach opowiada bajki
jeszcze jeden tekst z podróży, Alka siedziała za mną i kopała śniegowcami po oparciu fotela, powtórzyłam chyba z 10 razy Ala, (Alunia, Aluta) nie kop w mój fotel, a ta odpowiedziała po tym 10 razie: dobla!! i przestała kopać;-)

Wlasnie zaplulam ekran monitora w pracy :-D:-D:-D Bajka jest the best!!! Jak ja bym chciala, zeby moje dziecko tak duzo gadalo... Moglabym sie z nia lepiej porozumiec ;-)
 
Aluta - niezla historia:-D I jak sobie jeszcze wyobraze ten ton babeczki z teletubisiow, to sikam po nogach:-D:-D:-D

Alusia - Pani Kierowniczka z niej pierwszorzedna:tak:

Sara - zabójcze kojarzenie faktów:-D:-D:-D

Pszczola to tez "bajkopisarka", codziennie wieczorem opowiada bajki swoim pluszako, glownie przeklad filmikow o kreciku, tudziez filmow o barbie, ktore tez uwielbia:tak:
I jeden jej maly tekscik z wczoraj - wrocila z dworu sterana jak osiol, padla w calym rynsztunku na wycieraczke. Pytam, co robi, a ona: "Polezię siobie tu chwilećkę, odpoćnę, a ty mnie loźbieź, zlób mi KAWKĘ i będę jak nowa.":-D:-D
 
Dominique, mnie normalnie Pszczola swoimi tekstami zabija :-D:-D:-DNiesamowita jest! hahahah. A z ta kawka to dowalila, hahaha :-D:-D:-p:-D

AgaMonika, moze Ala chciala miec swiety spokoj, a tu i kot, i babcia ;-) Zrobila porzadek ;-):-)
 
reklama
Muszę przyznać,że na tym wątku jest bardzo wesolutko za sprawą Waszych milusińskich:-D
Moja Paula gada bardzo dużo i wyraźnie aż niesposób zapamiętać wszystkiego ale jak wyłapie jakieś z jej śmiesznych powiedzonek to sie tu z Wami podzielę:tak:
 
Do góry