reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy nie-kontrolowane czyli zabawne powiedzonka,teksty,opowieści naszych Szkrabów

hej no to i ja sie pochwale ... jak Pat zrobi cos zlego i ja na niego nakrzycze i juz w sumie koncze swoje "kazanie" to on do mnie podchodzi przytula sie do nogi i mowi I love You, albo kocham Cie ... zalezy od nastroju, i cwaniak wie juz jak to na mnie dziala i ze zaraz przestaje sie na niego gniewac i wykorzystuje to w kazdej sytuacji.
mądry chłopak z Pata, wie jak "kocham Cię" działa na kobiety:-)
jak ja mówię Ali kocham cię, to ta odpowiada : "nieeee Ala kocha mamę" :-D
 
reklama
Oj, no to Alka i Pat juz pieknie mowia - Jagoda jeszcze nie potrafi powiedziec "kocham cie", ale jak chce cos takiego przekazac, to przytula sie mocno, mruczy ze tak mocno sciska i mowi "Mu mama..." - czyli moja mama...
Wczoraj opowiadalam jej bajke o czerwonym kapturku przed snem, oczywiscie czerwonym kapturkiem byla ona, mysliwym dziadek, a ja mamusia. W pewnym momencie pytam gdzie idzie czerwony kapturek, na to ona "baby!", a kto jest na polowaniu - "dziadzia" - a kto zrobil soczek dla babci zeby szybko wyzdrowiala - "mama!" - i cieszy sie dziecko :-D
Ostatnio zaczela mowic "sama", ale ze nie mowi s, to jest "hama", a Fifi, czyli nasza kotka, to "Hihi". Najgorzej idzie nauczenie jej mowienia "piciu", bo mowi cisiu, co tak naprawde brzmi tak samo jak sisiu i czesto nie wiadomo o co chodzi, ale ostatnio juz zaczela lapac i zmuszamy ja. Wyglada to mniej wiecej tak:
"mama, mama, cisiu!!"
"Jagodko, chcesz sisiu?"
"nie mama, cisiu" - pokazuje jej butelke z woda i pytam
"chcesz piciu?" - a ona "taaak" kiwajac glowka, wiec kaze jej powiedziec "piciu" a ona sklada tak smiesznie usteczka przez dluzsza chwile i mowi "ppiiiii" a ja koncze "ciu" a ona taaak i kreci glowa - mam ubaw po pachy :-D
 
Z dzisiaj, z serii telewizja kształci:-p-
Pszczoła: "Mamusiu, moziem plosić o kawałeciek śnulka?"
Ja: " A po co ci ten sznurek?"
Pszczoła: "Źłapam hefalumpa na lasio":-D:-D:-D:-D

Pszczoła mowi do mnie "kocham cie, a ty mje";-), a jak cos przeskrobie, to "psiesiasiam baldzio mamusiu" (a jak chce przejsc, a ktos jej tarasuje droge, to : "psiesiasiam, idzie sie!"):-)
 
Pszczoła, Jagódka :-):-):-) czadu dają dziewczyny:tak:
Alka cokolwiek chce mówi ładnie "posię", chciałam sprawdzić czy mówi już przepraszam no to: Alunia powiedz przepraszam, Alka na to "APSIK"!! myślałam, że się przewrócę:-D
wczoraj rzuciła hasło wieczorem, położyłam ją do łóżka i zagaduję jeszcze trochę, że już nocka, ciemno, królik już śpi a ta do mnie: ić mamo, ić ić" no to se poszłam:-p
 
Hehe, Dominique, niezle!!!!!

Jagoda ostatnio sprawila ze sie prawie poryczalam ze smiechu. Wychodzimy z lazienki, Jagoda zaczepila noga o pudelko i wywalila wszystkie rzeczy na podloge. Ja mowie "Jagodko, musisz uwazac, zobacz, teraz musimy posprzatac" - a ta sie do mnie przytulila i mowi "Mamo, psiepsiam" - prawie sie przewrocilam ze smiechu...
 
reklama
hahha jakie slodkie dziewczynki :D aco do postaci z bajek :D mialam dwa male kucyki po bokach glowy zrobione hehe i ten moj maly lobuz przychodzi do mnie i mi mowi tak: "Mommy listen! but listen! you know what?you are a Mickey Mouse!" ;)
 
Do góry