reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy nie-kontrolowane czyli zabawne powiedzonka,teksty,opowieści naszych Szkrabów

reklama
:-D:laugh2::-D Hahaha, Leyna, ale mam genialnego ziecia ;-):-D

Sara mnie rozbraja od 2 dni, bo mowi do mnie "mamuśka" :-D:laugh2: Nie wiem skad jej sie to wzielo, ale brzmi kapitalnie :tak::-)
 
A u nas nowy tekst z piatku.

Poszlismy do Kauflanda na zakupy i Mała zobaczyła chłopczyka w swoim wieku więc jak zwykle ona pobiegła do uściskać.
i mama chłopczyka pyta jej
- jak masz na imię
Oliwia zrobiła poważna minę, zastanowiła się chwilkę po czym mówi
- ziaba
Klientka w śmiech i mówi - nie możliwe- żaba masz na imię ?
- ta ziaba! - z pewnością dodała Oliwia

Najfajniejsze jest to że nikt tak jej nie nazywał a słowo "żaba" było przez nią wypowiedziane po raz pierwszy.
 
rozkręcają się te nasze szkraby:-)
Alka dużo mówi (czyt. wszystko) ale jakiś szczególnych tekstów nie posuwa, raz tylko na wczasach się śmialiśmy: jemy lody, kulturalnie w cukierni z pucharków i tylko Alka z wafelka, bo to jej początki, no to przysunęłam się do niej żeby jej tego wafelka odwrócić coby się nie ufajdała a ta do mnie: "mama jeć loda!", więc już jej dałam spokój:-D
 
Super mali "teksciarze" i "teksciarki":-D:-D

Pszczola codziennie rzuca jakimis "perełkami", nie sposob spamietac:zawstydzona/y: Ale za to od jakichs 2 tygodni zadaje juz egzystencjalne i upierdliwe pytania, zmuszajace wszystkich do intensywnego uzywania szarych komorek:-p, np.
"Mamusiu, a dzie mieśkają ulodziny?"
"A simaki lobią siku?"
"A babcia ma mamusię?"
i tak coraz czesciej i czesciej...:baffled::-p;-)
 
reklama
Super mali "teksciarze" i "teksciarki":-D:-D

Pszczola codziennie rzuca jakimis "perełkami", nie sposob spamietac:zawstydzona/y: Ale za to od jakichs 2 tygodni zadaje juz egzystencjalne i upierdliwe pytania, zmuszajace wszystkich do intensywnego uzywania szarych komorek:-p, np.
"Mamusiu, a dzie mieśkają ulodziny?"
"A simaki lobią siku?"
"A babcia ma mamusię?"
i tak coraz czesciej i czesciej...:baffled::-p;-)
to Ci się dominique zaczęło:-) niesamowicie mądra jest Pszczółka:tak:
 
Do góry