reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy nie-kontrolowane czyli zabawne powiedzonka,teksty,opowieści naszych Szkrabów

Dominique, ta Twoja cora jest niesamowita! :szok::tak: Trudno uwierzyc, ze ma dopiero 2 latka :tak: Ciekawe co bedzie za rok, dwa jak juz teraz zadaje takie pytanka ;-):-D
 
reklama
Dominique podpisuje sie pod slowami dziewczyn! naprawde to niesamowite!!1 :D

nasza mala za to padlybyscie :D wyspiewuje rozne piosenki z radia! conajmniej jak nastolatkaaaa! ja nie wiem jak ona zapamietuje wszystkie slowa wraz z melodia - przysiegam padam jak zaczyna spiewac :D wydaje mi sie ze jej 2 ulubione to np. I kissed the girl, Ovation - Rihanna - bo spiewa je nawet w domu hihi i to nie tylko refreny - cale ze zwrotkami :D

u nas tez pytan tysiace typu: na dworze zobaczyla gwiazdke na niebie i mowi "o mama gwiazdka".. pozniej jedziemy autem a Szantuska nie moze na niebie znalesc gwiazki i pyta: Mama gdzie jest gwiazdka. Ja: nie wiem Szantusiu.. Ona: czy gwiazdka poszla do domu? Czy gwiazdka poszla spac? dlaczego gwiazdka poszla do domu? itd itd :D
Pytania padaja non stop i o wszystko mowie jej ze cos gorace jest.. a dlaczego to jest gorace? a dlaczego tata poszedl siku? Baba jest w polsce? a co baba robi w polsce?
:D i tak w kolko :D juz naprawde czasami nie wiem co odpowiadac :D

malo to do tego robi nam sie mala klamczuszka wrr rozsypala moj puder i pytam sie jej Ty to zrobilas? Ona - zupelnie powaznie: Nie mama to zrobila. Ja: nie.. ja tego nie zrobilam.. Szantusia rozsypala Ona: nie! mama rozsypala.. w koncu jak ja sie upieralam przy swoim zaczela "To Taty wina!" no mowie wam - maly klamczuszek mi rosnie :D
 
Domiska chciałabym zobaczyć Szantusie śpiewającą, napewno słodko to musi wyglądać

Ala też lubi pozmyślać. Ostatnio na pytanie zadane przez ciocie: co dzisiaj robiła? zaczęła opowiadać historię, że się kąpała, myła tupy (stopy), bam (brzuszek), oci, nos. Ja słuchając tego mówie, Ala przecież dzisiaj się jeszcze nie kąpałaś:confused: tylko robiłysmy zamek w piaskownicy? Ala popatrzyla na mnie i odpaliła: Ne Ala myju, myju:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Boskie te nasze dzieciaki :-D

Jagoda odwalila ostatnio podobny numer jak Piotrus Leyny. Na pytanie "Jagodka, gdzie masz plecaczek?" odpowiedziala pokazujac na ramie swoje "Dzidzia tu ma". A na pytanie "A tatus ma plecaczek?" odpowiedziala "Tata nie ma tu ma" :-D Obsmialam sie...
 
Domiska, chcialabym zobaczyc spiewajaca Szantusie! :-D Swietnie musi wygladac ta Twoja mala Rihanna ;-) (albo Ashanti:-D;-)). Nagrywasz ja?

Domiska, AgaMonika. z Sary to tez taki maly klamczuszek ;-):-) wiec moze to ten okres teraz, ze nasze dzieciaczki zaczynaja zmyslac :sorry2::-)

Karoo, a to ci madra dziewczynka z tej Jagodzianki! Slodka :-D:tak::-D
 
Alka też zmyśla, mówi że ją brat "bija", skąd jej się to bierze to nie wiem, bo jestem pewna, że brrrratuś na nią ręki nie podniesie:-)
od wczoraj chodzi i pyta się "kto tam?" tylko najpierw sama puka do drzwi:-D
 
hej no to i ja sie pochwale ... jak Pat zrobi cos zlego i ja na niego nakrzycze i juz w sumie koncze swoje "kazanie" to on do mnie podchodzi przytula sie do nogi i mowi I love You, albo kocham Cie ... zalezy od nastroju, i cwaniak wie juz jak to na mnie dziala i ze zaraz przestaje sie na niego gniewac i wykorzystuje to w kazdej sytuacji.
 
Bedytko, to Ci Alutka :-D;-):-D Maly klamczuszek ;-):-)

Wama, jak ja czekam na te cudne slowa "kocham cie" :tak::sorry2:Narazie Sara jak cos przeskrobie gladzi mnie lapkami po buzi i mowi slodko "mimi" :sorry2::-):sorry2:
 
reklama
Wama ijeeejku to dopiero slodkie :* i jak mu nie wybaczyc wszytskiego co?:D dzieci to mali terrorysci dobrze wiedza co i jak .. i jak mamusie przekonac i udobruchac :D

Sandra hihi widac Sarunia tez uczy sie jak mamusie wyciszyc i uspokoic :D:D a co mimi oznacza ?
 
Do góry