reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozmowy nie-kontrolowane czyli zabawne powiedzonka,teksty,opowieści naszych Szkrabów

reklama
hahha Alutka jest przeslodka:D:D

jejku mi to wstyd bo ja nigdy nie pmietam jakis fajnych haselek :D no i malej tak jak mowie buzia sie nigdy nie zamyka :D

dla mnie najwieksza powiem wam radoscia jest to ze mala slicznie mowi po polsku.. a tak sie balam ze wam mowie ze bedzie problem:D i teraz rozroznia zdaje mi sie jezyki bo do mnie wlasnie mowi po polsku a odwroci sie i to samo np mowi do Sama po angielsku wiec achhhh mamuska szczesliwa :D:D
 
Domiska, po prostu masz zdolna coreczke - mala poliglotka rosnie :tak::-):tak: Tez bym chodzila pewnie dumna i blada jakby Sara juz teraz w dwoch jezykach smigala :tak::-)

A powiedzcie dziewczyny jak tam z odmiana wyrazow? Bo Sara wiekszosc odmienia dobrze, ale zdarzaja sie jej wpadki np. zamiast fok mowi foków, albo mowi jeden papć (to od papci :-p) itd.
 
Domiska nic tylko gratulować, widać, że podróże kształcą:-D
Aluta ciągle poszerza swój zasób słów: "spójrz tutaj", "to ja sobie poczytam w takim razie" i tego rodzaju hasła, byki też jeszcze w odmianie strzela:-D np. "oni jom" czyli oni jedzą:-)
 
"oni jom" - :-D Nie wpadlabym w zyciu Bedytko, ze to moze oznaczac, ze oni jedza ;-):-D;-)

Sara mowi do mnie wczoraj:
"Mamusiu, psijedzie do mnie tata?"
Ja:
"Nie wiem Sarusiu. Może..."
Sarcia (wzdychajac):
"Mozie tak. Mozie nie." :sorry2::-p
 
reklama
Do góry