reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozmowy na temat wózków :)

ten tatus z filmuku jakis taki niemrawy :D

powaznie chcesz dla synka zostwic roz??
Tak -tan wózeczek czekał na moją córeczkę niestety Nicola nie mogła w nim jeździć;(,ale obiecałam sobie,że go nie oddam widok wózeczka dawał mi siłę o walkę o kolejne maleństwo.Nie umiem się go pozbyć,moje córeczki tak długo go wybierały i ciągle czekają aż z nim i rodzeństwem wyjdą na pierwszy spacer.
 
reklama
Mam nadzieję,że nie będzie aż tak żle z tym różem jest tez szary który wygląda jak biały tylko na zdjęciu- ale jak opuszczę budkę i ubiorę "po męsku" to może nikt nie pomyśli,że to dziewczynka zresztą tak naprawdę wszystko mi jedno co kto pomyśli wózka nie zmienię . Jak zacznie siedzieć to już po ubrankach będzie widać.
 
Malinka, nie dziwię się, że masz do niego sentyment :) Ale obawiam się, że syn będzie potem opowiadał, że musiał jeździć w różowym wózku ;) Jego wspomnienie o Aniołkowych siostrach nie będzie takie samo jak Twoje, dla niego będzie tylko tyle, że musiał mieć różowy wózek.
 
Malinkaizi strasznie mi przykro z powodu twojej straty, u mnie sytuacja byla podobna, wozka tez nie wykorzystalam ,moj synek niestety nie jezdzil wozkiem ktory dla niego kupilismy. Piekny tez twoj wozek i nawet w rozu Twoj syncio bedzie sie dostojnie prezentowal ;)

kruszki ja na swoj polowalam w poprzedniej ciazy dosc dlugo. Ogladalismy go w Mothercare a szukalismy na necie z wiadomych wzgledow. Udalo sie nam w koncu kupic na ebayu, nowy tylko tyle ze z wystawy,wiec byl uzywany w sklepie do pokazywania klientom - nie widac zadnych sladow uzytkowania. Pieknie zapakowany. W zestawie dostalismy wozek z 2 zestawami tych wymiennych materialow kolorowych (nie wiem jak to nazwac, po prostu sa to elementy wozka jak buda,pokrowiec itp ktore mozna wyjac i zamienic innym kolorem) dostalismy te materialy w kolorze zoltym i pomaranczowym. Poza tym byl tam pokrowiec p/deszczowy i chyba tyle. Cena to 499 funtow, jak za nowke z wystawy to tanio. Musze dokupic fotelik, koniecznie chcemy Maxi Cosi, jest kompatybilny z tymi wozkami. Zreszta,jak wejdziesz na ebay to ludzie ktorzy sprzedaja bugaboo to od razu z maxi cosi. I wiesz,uzywany bugaboo to nie jest glupi pomysl, te wozki sa przeciwpancerne ;) nie nieszcza sie po 1 dziecku ;) zreszta, te matreialy mozna tylko nowe kupic i wozek jak nowy.
ja chce dokupic jeszcze granat na zime i tym sposobem co kilka mcy wozek bedzie inny ;))
to przykladowy link z bugaboo, moj ma wlasnie te dodatki pomaranczowe a baze ciemny wegiel
BUGABOO CAMELEON CHAMELEON ORANGE AND CHARCOAL WITH EXTRAS | eBay

no i z zoltym wyglada tak
BUGABOO CAMELEON CHAMELEON STUNNING 2 IN 1 YELLOW/CHARCOAL 2ND GENERATION | eBay

aha i jeszcze jedno, bugaboo cameleon jest w wersji 1 i 2 generacja, jedna z nich ma kola pompowane a druga piankowe,nie pamietam teraz ktora jest ktora
 
Ostatnia edycja:
reklama
szkoda ze nie mozan samych duzych kol doczepic :) mi nie chodzi nawet o to jak wozek wyglada, tylko o jego funkcjonalnosc dla mnie, to jak sie sklada, to jak jezdzi, to ze wlasnie sa o nim opinie ze jest wozzkiem bardzo bardzo mocnym :)
zreszta i na taki wyglada, musze tylko wlasnie znalezc gdzies i sobie pojezdzic nim chocby po sklepie
mam znajoma w pl ktora ma najprawdopodobniej bugaboo, tylko nie moge za bardzo sie dowiedziec teraz, bo to nasza sasiadka z PL, a tesciowej nie moge zapytac zeby do niej poszla, poniewaz chyba ataku serca dostanie jakprzez przypadek ceny sie dowie :)
 
Do góry