reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozdwojone Marcówki 2007 :)

reklama
zapraszam do obejrzenia fotek na grono.net - internetowa społeczność przyjaciół
wywalilo mi strone z calym opisem porodu wiec napisze go keidy indziej bo teraz nie mam juz sily powtarzac :/ grr....
w kazdym razie mały urodził sie 7.03.07, o 16:35, ważył 3300 i mierzył 54, czyli standardzik, a obawialam sie koloska
poród trwał 3.5h, +3h kroplowka z oxytocyny +znieczulenie zewnątrzoponowe w ostatniej godzinie porodu. bylo szybko, wspominam naprawde dobrze, w przeciwienstwie do pierwszego porodu. trafilam na dobra zmiane lekarzy i poloznych a salowa byla tez przemiła. nie to co wtedy.
mały je za dwóch i to doslownie przybyl na wadze 2x wiecej niz nmorma przewiduje, poki co jest pogodny spokojny i grzeczny... odpukać :)
ps. rodzilam na inflanckiej
pozdrawiam wszystkie mamusie :)
 
nie byłaś sama
ja też nie wspominam najgorzej ;-)

mrs_szaya
serdecznie gratuluję
i syneczka i udanego porodu

:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Magda ja jak juz zapomninam co najgorsze to tez nie sa te moje wspomnienie takie straszne wrecz jestem w stanie powiedzic ze nie bylo najgorzej;-)


Gratuluje Mrs Szaya
 
wszystkim rozdwojonym ogromne gratuuulacje!!!!

AGUTKU- GDZIE MOżNA ZOBACZYć TWOJą TOLCIę?
 
mALAGA - JEJ I TY JUż ROZDWOJONA- OGROMNE GRATULACJE!!!!!CAłUSKI DLA PIOTRUSIA!!!!!!!!!!!!
HMM..PRZEGAPIłAM.......:/
 
witam mamy
nie wiem w sumie gdzie to napisac - wiec strzelam tutaj
kolazanka Anija jedzie do szpitala, ma skurcze juz co 4 min i mam nadzieje ze nie urodzi w samochodzie - z trzecim moze pojsc bardzo szybko
pozdrawiam
 
reklama
oooo Monia dzieki za info

a jeszcze wczoraj anija mnie pytała co robiłam ze wczesniej urodzilam :-D

ciekawe czy synuś zdąży przed północą
pewnie tak, skoro już jest tak gorąco :-D
 
Do góry