reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROZDWOJONE CZERWCÓWKI!!!!!!!!

reklama
:)  17.06 2006 r o godzinie 13 10 urodziłam Sandrunie . Maleńtwo moje miało 57 cm i 3950 wagi urodziłam przez cc wszystko opiszę później Na razie muszę pędzić do małej
 

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH NOWYCH MAM!!!

Widze, ze czerwcowki rozdwajaja sie w tempie expresowym ;D
A co do brzucha to te mi go troche brakuje. Szczegolnie jak maly przy karmieniu szmers mi po nim reka i czuje sie jakby mi sie cos w bruchu ruszalo - wtedy pzrychodza sentymenty :laugh:
 
GRATULACJE DLA TATRY,ANI76 ORAZ KAKAW!!!!!

Czekamy na zdjęcia Waszych maleństw!
 
HUUURA !!! KLAMKA URODZIŁA DZIŚ O 9:05 DZIEWCZYNKE EMILKĘ, WAŻY 3950 I MA 62 CM !!!! :D :D :D :D :D

KLAMKA URODZIŁA SIŁAMI NATURY, BEZ ZNIECZULENIA, TROSZKĘ POCIERPIAŁA ALE JEST BARDZO SZCZĘŚLIWA!!!

GRATULUJE KOCHANA Z CAŁEGO SERCA !!!!!! WRESZCIE BEDE MIAŁA Z KIM NA SPACERY WYCHODZIĆ !!!!!!!
 
Wszystkim, wszystkim świeżo upieczonym mamusiom bardzo serdecznie gratuluję!!!!

CORAZ WIĘCEJ CUDENIEK JEST JUŻ Z NAMI!! HURRRRRAAAAAA!!!!
 
Kakaw i Klamka gratuluję serdecznie i cieszę się że już macie swoje skarby.
Klamka ale wychodowałaś maleństwo w tak drobniutkim ciałku  ;D ;D ;D ;D
 
reklama
MÓJ SYNEK MACIUŚ PRZYSZEDŁ NA ŚWIAT 16.06 O GODZ.15.
PORÓD TRWAŁ 6 GODZIN A NA FOTELU PODCZAS PARCIA OKAZAŁO SIE ŻE MUSI BYC CESARKA BO MÓJ KWIATUSZEK DWA RAZY OWINIĘTY BYŁ WOKÓŁ SZYI RAZ WOKÓŁ BRZUSZKA.
CIESZYMY SIĘ ŻE JESTEŚMY Z WAMI!!!
MACIUS WAZYŁ 3500 I MIAŁ 59 CM
 
Do góry