reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROZDWOJONE CZERWCÓWKI!!!!!!!!

Dziewczyny, pisałam wczoraj że klamka bedzie miała wywoływane skurcze, a wieczorem dostałam od niej sms-a:
cyt: "No i dupa. Nie zadziałało. Jutro kolejna próba. Mam już dość"
Bidulka, dziś kolejna próba więc mocno trzymamy kciuki, może to dziś !!!!!!!!!
 
reklama
Sumka - Ty naprawde szybko wrocilas do nas:)) tempo ekspresowe...jak maluszek????
I ciesze sie ze tak dobrez bylo Ci na Zelaznej i mam nadzieje ze ja tez bede miec tak dobra opieke...:))))
Trzymjacie kciuki dziewczyny, odezwe sie jak wroce zaraz:))))

klamka
- trzyamy kciuki, zeby sie dzisiaj udalo!!!!!!
 
Mieszko przyszedł na świat 19 czerwca o godzinie 12:10 ::) ::) ::)
ważył 3920g, mierzył 53 cm ;D ;D ;D

od dzisiaj jestesmy w domku :) :) :)

pozdrowienia dla wszystkim mam rozdwojonych i tych przed którymi jeszcze to wielkie przezycie pozostaje nadal okryte tajemnicą ;)
 
agusiaa !!!!!!!!!!!!
wielkie gratulacje dla Ciegie i małego Mieszka dużo zdrówka dla Was :) :) :)
 
Biedna klamka - sama miałam nieudana prowokację i wiem co to jest. trzymamy kciuki żeby się następnym razem udało!!!!

Agusiaa GRATULACJE
 
Ania76 pisze:
czy jeszcze jest jakas 2w1????nemezis, emiete - odezwijcie sie!!!

Zgłaszam się! Niestety ciągle 2w1. Mam już absolutnie serdecznie dość. Taki upał a mój brzuch nie włazi już nawet w ciążowe!!! :mad: Zaraz idę do mojego gin który wczoraj wrócił po 1,5 tyg z mundialu. Zobaczymy co powie. Czop odszedł mi tydzień temu. I nic... Julka po prostu chce być rakiem jak mamusia i dziadziuś  ;D Już się doczekała! Od dziś może rodzić się śmiało! Oj dziewczyny trzymajcie kciuki żeby to już nie długo!!!!! Proszę!!!!!

A tak z innej beczki - Gratulacje nowym rozdwojonym!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry