reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rosnące brzuszki

A to mój brzusio w 34tc:tak:
 

Załączniki

  • a.JPG
    a.JPG
    437,6 KB · Wyświetleń: 68
  • aa.JPG
    aa.JPG
    482,6 KB · Wyświetleń: 82
reklama
śliczny brzuszek naprawde strasznie Ci pasuje :) i ja zwróciłam uwage jeszcze na to ze masz 0 rozstepów taki ładny dekold masz , ja nie bardzo bede mogła go pokazywac niewiem czemu ale akurat całe piersi mam w rozstepach i nogi na brzuchu narazie nie mam.
 
śliczny brzuszek naprawde strasznie Ci pasuje :) i ja zwróciłam uwage jeszcze na to ze masz 0 rozstepów taki ładny dekold masz , ja nie bardzo bede mogła go pokazywac niewiem czemu ale akurat całe piersi mam w rozstepach i nogi na brzuchu narazie nie mam.
z deklotem to i ja mam problem - nie dosc ze rozstepy na piersiach to syfek na syfku i wyleczyc tego nie idzie (choć nabyłam dzis paste lassari a wiem ze rewelacja wiec mzoę tym da radę), poza piersioami nie mam rozstepów ale ich wystepowanie i lokalizacja niesttey jest uwarunkowana głównie genetycznie... nie pocieszam wiec wiecej i zmykam:sorry2:
 
dzięki dziewczyny:-).

Befatka- zgadza się...już za 3 tyg córcia może być z nami...oj jak ja bym chciała:sorry2:. Wczoraj czytałam jak pielęgnować niemowlaczka i jak robić masaż (podobno dobrze wpływa masaż na rozwój dziecka) i aż mi się płakać chciało z tej tęsknoty...za taką małą buziuńką, stópeczkami, rączkami...chyba mimo, że będę miała córcię 24h/dobę to i tak się nie nacieszę tym szczęściem:sorry2:.

Sabincia-na razie nie odnotowałam żadnych rozstępów:tak: (nam na szkole rodzenia położna powiedziała, że rozstępy jak mają się pojawić to się pojawią bez względu na stosowanie kosmetyków, podobno uwarunkowanie genetyczne:confused:)...a na tym zdjęciu z gołym brzuchem można dojrzeć, że mam bardzo pognieciony brzuch:-D:-D:-D:-D fotka była robiona tuż po przebudzeniu:tak:...
 
niekat- syfki tez mam ale ja to newet byłam u dermatologa bo mam całą twarz plecy i dekold zesypane a nie miałam nigdy tradziku...no trudno takie widocznie uroki mojej ciązy:happy2:
 
reklama
niekat- syfki tez mam ale ja to newet byłam u dermatologa bo mam całą twarz plecy i dekold zesypane a nie miałam nigdy tradziku...no trudno takie widocznie uroki mojej ciązy:happy2:
i ja i ja!!!teraz zostały mi tylko na dekolcie własnie i na czole w sladowych ilosćiach ale poczatek ciazy to była masakra - tym bardziej ze jak ty nigdy nie miałąm z tym problemu:dry:pocieszające ze po porodzie to ma sie unormowac:sorry2:
 
Do góry