reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rosnące brzuszki

kasia, ninja- ale laseczki jesteście. Brzuszki super!!!!!!!
ninja- i jakie cudo masz...boksereczka. Piękniusi!!!!!!!!!
 
reklama
Dzięki dziewczyny, ale to jakoś na tych zdjęciach wyjątkowo szczupło wyszłam :confused: Przytyłam 9 kilo przy wzroście 157,a wcale jakąś anoreksją nie byłam (no byłam szczupła ale tak proporcjonalnie). - No ale zawsze to miło :-D:-D:-D

PrzyszłaMamusia
- ja jestem zakochana w tej rasie (no tyle, że nasza sunia jest za bardzo rozpuszczona, ale tylko boksery umieją robić takie zabiedzone miny, no to weź i nakrzycz na nią!)
Poza tym podobno boksery i labradory to najlepsze psy do dzieci :-)
 
oto ja w 32 tygodniu dodaje tylko zdjęcia brzucha bo mam za duży rozmiar zdjęcia i mi ciągle odrzuca jak jest więcej


 
reklama
No sliczne brzuszki tu prezentujecie dziewczyny. I w sumie takie male roznice czasowe a brzuszki zupelnie inne - az milo popatrzec i porownac:-):-)

A najlepsze to jak piszecie te swoje kilogramy na plusie a potem czlowiek zerknie na zdjecei i wogole ich nie widac:-):-)
 
Do góry