reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rok po roku

Ja też sama w nocy nie jestem, ale bywa z tym różnie tzn..np 3dniowe szkolenie poza domem lub jakis tygodniowy (to już opcja najgorsza) meeting z pracy mojego d. no i wtedy jest wesoło, choćby dlatego, ze nie znoszę jak go nie ma.........po prostu się boję i nie czuję pewnie.

dopisuję się zatem do listy )jak mogę of kors:laugh2: bom tu nowa) i wstrzymuję się z wklejaniem fotek;-)

Poćwiczyłam, wykąpałam się.........wreszcie chwila relaksu:-)
 
reklama
Super pomysł z zamkniętym wątkiem na zdjęcia!
Jestem jak najbardziej za i wpisuję się na listę:
1. Melanie
2. atol
3. amko
4. Edyta81

A piwko ja stawiam;-)

MELANIE śliczne masz córcie! I to zdjęcie Maddox takie rozbrajające! A Pariska to chyba mały śmieszek, co?

MADZIULKA my też jesteśmy ciekawe kogo tam ukrywasz w brzuszku i kto nam wkrótce tu do forumowej rodzinki dołączy:-)

U nas z usypianiem nie ma problemów, od zawsze dzieci usypiały same. Nawet w okresie najgorszych kolek Antoś po kąpieli i cycu zasypiał spokojnie sam. Teraz zasypiają razem w pokoju - Amelka zawsze coś cichutko nuci pod nosem a Antoś najczęściej od razu pada jak betka. Od jakiegoś czasu kąpiemy ich też razem w dużej wannie i potem równocześnie oporządzamy i kładziemy.
Przy kąpieli zawsze są 2 osoby. Jak któreś z nas ma wychodne załatwiamy babcie do pomocy, jak chcemy wyjść razem, Antosia kładziemy wcześniej, a Amelkę zostawiamy w rękach babci.
Mój małż pracuje do 16 i tego się trzymamy:-)

Już się nie mogę doczekać fotek naszych dzieciaczków:tak:
A to z ostatniego spacerku:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
amko Maddox to syneczek :-D

ale masz sympatyczny autobusik :tak::-)

Edyta Mikołaj przystojny koleś
za mamusią czy za tatusiem ? :-)



chętna na postawienie piwka jest....
a kto przygotuje chrupaszki do piwka :confused::-D;-)
 
dzieciaki sliczne:tak:
Ja też chetna do listy:-)
5. mamaoli
Co do nocek to czesto jestem sama , bo mój Michał na dwóch etatach.. Także głównie jestem sama z dziecmi:-( no i boje sie tego jak to będzie juz z trójką, moja mama mówi, że bedzie przyjeżdżać jak bedzie trzeba, no ale to nie bedzie tak, ze zjawi sie szybciutko na moje zawołanie:no: Zdaje sobie sprawe z tego, ze tak naprawde to muszę liczyć tylko na siebie... No ale mam nadzieję, ze dam rade, jakos daje z dwójka to i z trójka może będzie jakoś

amko fajnie czytac takie pozytywne posty:tak: :-)
Ola z Maksiem tez czasem potrafia sie bawic razem, chociaz często jest tez popychanie, ciągnięcie za wlosy i wyrywanie sobie zabawek...

Madziulka ja też jestem strasznie ciekawa, czy Igor bedzie miec braciszka czy siostrzyczke:-)
 
MELANIE tak się zagapiłam na to zdjęcie, że zobaczyłam dziewczynkę:zawstydzona/y: Naprawdę wygląda przesłodko i jest takiej delikatnej urody:tak:
SORKI:zawstydzona/y:
 
a to moje dzieci w "czułym" uścisku;-) :laugh2:

1004093ft4.jpg
 
Bardzo prosze o dopisanie mnie na liste
KatiNJ

wyabczcie ale wciaz jestem w PL i mam straszne zaleglosci na forum. Synek super zniosl podroz z NYC do Polski, az bylam milo zaskoczona, brzuchol tez ok.
caluski
 
7. sugarspunsister

jesuuu mel ale sliczna ta Twoja malolata
juz sie nie moge doczekac zeby sie dowiedziec co tam mam w brzuchu
wczoraj ogladalam ciuszki dla dziewczynek w HM i myslalam ze nie wyjde :cool2:

poczarujcie troche to moze sie uda ;-)
 
reklama
Sugar to ja juz zaczynam czarowac po drugiej stronie;-) córcia to fajna sprawa:-D

Melanie nie wiem czyj mój synuś, bo generalnie to do nikogo nie podobny, a bardzo podobny do NAdii jak była mała choć całkiem inny:baffled: trochę to zamotane, ale tak właśnie jest;-)

Jak zrobi się ten zamkniety wątek to same ocenicie.
 
Do góry