reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzeństwo - szaleństwo :-)

przejdzie z dziećmi fajne jest to, że wszystko zmienia się jak kalejdoskopie
mój też lekoman (a raczej soczkoman:) Maks jeszcze tfu tfu chory nie był :tak: kiedyś tylko gorączkował na zęby.
 
reklama
U nas jak dotąd jeden katar po pójściu do żłobka i ostatnio jakiś wirus z katarem. No i trzydniówka. Także nie jest źle :)

Ale w soku nie da się nic w razie czego przemycić, bo Franek tylko wodę i mleko toleruje ;)
 
:)
A to u nas jeszcze wit. D czasem w obrocie, więc jakieś tam witaminki dostaje i jest zadowolony ;) Ale nie może przeżyć, jak ja łykam swoje magnezy i witaminy ;)
 
U nas z lekarzami problemu akurat nie ma, Olis ich uwielbia bo dają mu naklejki;-)
kakarolinka dzieki za ten pomysł z arbuzem, nie wpadłam na to. irisson straszenie dziwne? to nie nie nawet jakby dzialało to jakoś mnie nie przekonuje, później dziecko bedzie się bało właśnie szpitali i zastrzyków
 
Nataszka moja siostrzenica musi mieć krew sprawdzaną minimum raz na kwartał, więc moja siostra jej wytłumaczyła, że musi dawać paluszek do badania, bo inaczej będzie szpital, zastrzyk itp. i ona jakoś to wszystko kojarzy, oczywiście jest nagradzana hallo kittką za dzielne zachowanie :tak:a przeziębiona jest raz w miesiącu, wszystko z przedszkola łapie :confused:
 
Aaa chyba, że taka jest sytuacja, ze Mała choruje to inna sprawa, wtedy kojarzy.
Bo znam ludzi co są nie poważni do tego stopnia jak moja ciotka, która mówi swoim dzieciom, że jak zjedza czekolade to umra(a nie sa wcale uczulone)a sama wpiernicza je jak głupia:eek:
Ja dziś kupiłam w aptece plastry chłodzące na czoło, może troche to obnizy małemu goraczke bo tak to kompresy z zimnej wody mu robie.
 
kakarolinka no nie łyknie właśnie;/ teraz mu podałam ibuprofen w strzykawce ale z rykiem bo już 39.7 ma. Jak pójde do lekarza to się dopytam czy tabletki jakoś można dzielić...
 
reklama
Myślicie, że coś takiego się sprawdzi jako nadstawka na krzesło?
Krzesełko turystyczne nadstawka+torba+dwa poziomy (2492834514) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Chcemy Franka przenieść do stołu, a nasze krzesło do karmienia nie wejdzie "pod stół", bo pod blatem mamy jeszcze spory kawał drewna i nogi się Frankowi na takiej wysokości nie zmieszczą. Szukam więc czegoś, co podwyższy normalne krzesło. Dałabym mu zwykłą poduszkę, ale nie mamy w krzesłach "barierek", więc trochę bym się bała, że zleci.
 
Do góry