reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
czuje sie niezle choc mdłosci daja znac o sobie. no i oczywiscie mam caly czas stresa czy wszystko z dzidzia dobrze bo ja wkoncu najmlodsza nie jestem . A jak u was??
 
reklama
czuje sie niezle choc mdłosci daja znac o sobie. no i oczywiscie mam caly czas stresa czy wszystko z dzidzia dobrze bo ja wkoncu najmlodsza nie jestem . A jak u was??
Renna jak są mdłości to jest ok:)))
Ależ ja Ci zazdroszczę:)
Nie ma się co martwić na zapas:)
 
oliwka : dzieki :) dobrze, choc niewyspana - nie spie spokojnie jak nie ma meza
a wczora w wawie tez go zastal snieg :)

rurka : hej ! 3mam &&&& zeby sie sprawa pozytywnie rozwiazala!
 
jos heeej :-):-) czuję sie jako tako ;-)

rurka no no.... :-):-D ciekaaawe :-D oby tak dalej... :tak:
 
Josephine...tak widziałam,na tvn24.pl ciągle piszą:) Wszędzie śnieg,u nas dopiero przestało sypać:)
 
renna : nie martw sie na zapas!
a ile mas zlat jesli mozna zapytac? wiesz ptrzy dziesiejszej medycynie nie ma co sie za bardzo stersowac, tutaj pierwsze dziecko to ok. 30-33 lata, a ze statystycznie robia 3, to tzrecie czesto wypada w przedziale 37-41 i jest dobrze ;)
wlasnie mojha kolezanka urodzila 3go synka w niedziele wielkanocna 24.04 :) i ma 37 lat :) a najstarszy syn jej ma 6, srodkowy 3 :)
 
reklama
A u mnie też piękne słonko ;))))
Witajcie Kobietki :-D

Ale tu się wczoraj działo :szok: nasienie kaskadami tryskało :-D))))))))

Kocurek - kawę już wypiłam, śniadanko już zjadłam i zdążyło już mi być niedobrze :)))
Od wczoraj moja dzidzia tak dokazuje, że non stop mam uśmiech na twarzy. Co prawda ruchy poczułam w lany poniedziałek, ale od wczoraj czuję takie koziołki jak gdyby komisyjny z w-f'u zdawało :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry