reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Olivka - jak sobie przypomnę jak u nas te starania wyglądały...jak oglądasz "Przepis na życie" to w naszej sypialni było identycznie jak w sypialni Beaty i Andrzeja :-D)))))) łóżko, szafka nocna i multum "wspomagaczy" w postaci: kalendarzyk, testy, termometry :))))))

Kocurek - hmmm...wolę unikać dzidziusiowego tematu ze względów wiadomych ;-)
 
reklama
Made...niestety u nas tak nie wygląda...jakbym się ukazała z testami owulki i termometrem to bym mogła jedynie iść spać...
Dziwny ten mój mąż.
Właśnie się dowiedziałam,że mojego telefonu nie naprawią,kurde,2 tyg mi go trzymali:(((
 
made jakie foty????? Dawaj!!! Chętnie wstawię :))))))))))))))))) No chyba, że wolisz, żeby pysia :dry::-p hehe wybieraj - sama mi kazałaś dokonać wyboru między jabłecznikiem a szarlotką :-D
 
Olivka - reakcja mojego Pana również nie była entuzjastyczna ;)) chyba większość facetów reaguje sceptycznie na taki mechanizm.
Najważniejsze żeby się udało, a jakim sposobem, to już mało istotne ;-)


Kocurek - :-D czekałam na kontrę ....
Jak wróci moja lepsza połówka, to Ci wyślę wielki brzuch :-D))))))
 
Ostatnia edycja:
No niestety ale mój w taki sposób nie chce współpracować:(
Kurka.Ale mam spadek nastroju...
 
Czesc wszystkim!

Sle Wam pozdrowionka i mysle o Was, ale weny brak... Dzis moje hormony wpedzaja mnie w depreche... :eek:
 
Olivka - zjedz sobie kawałek czekolady ;-) momentalnie poziom endorfin Ci wzrośnie


mary - Kochana :* jeszcze troszkę. Wysyłam moc uśmiechu :-D
 
Mam czekoladę w aucie,musiałabym zejść a jest zimno!!!!!!!!!!!
Kurka...źle mi,brzuch boli...tzn owulka będzie.
 
made się zagalopowałam trochę :zawstydzona/y: mój nowy supertelefon nie odbiera MMSów .... :(

mary ładnie Ci dają popalić niedobre hormony... to tylko biochemia!!! Zignoruj ;-) co się będziesz dołować no... :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry