reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
oliwka ..... :) eeeeechhhhh jak ja bym chciała mojego synka malutkiego jeszcze raz przytulić i pogłaskać.... też niełatwo było mi oddawać do żłobka, potem przedszkola, potem szkoły - cały czas niepokój był w sercu o niego - irracjonalny dość :)))
Ajjj,wiem...widzę po Nince jak czas leci...taka malusia była a tu już prawie 4 latka...kiedy to zleciało????

:-):-D oliwka bajka!!
Bajka nie bajka zimno jest:(((
Nie mam butów ciepłych:(

oliwka w ciągu jednego tygodnia cztery pory roku :)
A pewnie;)
 
powiem Wam ze jakos cicho dzisiaj!!!!! Zawsze jak bywam to gesto i gwarno a dzisiaj chyba pogoda nie wplywa korzystnie :)
 
Bardzo cicho!
Młodamamusia
Mama
Młodam
Just (usprawiedliwiona)
Josephine
Gumisia
Pok
Mery
Ewula

i reszta Kobietek!!!!

WYŁAŹCIE UPRZEJMIE PROSZĘ!!!!!!!!!!!!!!!

No normalnie szok! Zero odezwu :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
melduje sie i ja :)
ale bede z doskoku, zalatwiam kilka spraw ... administracyjnych ehhh... nienawidze cholerstwa!
ale musze choc troche zdzialac poki maly w zlobku!

kocurek: witaj :) jak sie czujesz???? :)
oliwka : w szkole faktycznie zachowali sie niepowaznie!
renna : hej :) jak sie czuejsz?

mama : gdzie jestes???

gdzie reszte dzis wywialo...? wiolki tez jakos ostatnio nie ma...????????????
 
Hej Josephine:))) Życzę dużoooo cierpliwości:)
Jak się czujesz/Wyspana?
No nie ma nikogo:(((
 
Dzień dobry, jestem i ja :)

Miałam dzisiaj koszmar, że mi promotor moją magisterską odrzucił :-(

Kocurek
dalej mam, dzisiaj rano strasznie dużo... :zawstydzona/y:

Oliwka pierwsze dni będą najgorsze, ale później się przyzwyczai:) większość dzieci tak reaguje. Podczas pracy zawodowej tylko kilkoro dzieci mi się trafiło takich, którzy od razu się zaadoptowali. Ale bedzie lepiej, zobaczysz :)

Renna, Jos witajcie :)
 
reklama
Hej Rurka:)))
Wiem,Ninka chodzi już jakis czas do przedszkola.To przez to,że nowe...dzisiaj pierwszy dzień jest,zostawiła Swoich wcześniejszych kolegów i koleżanki,obce miejsce itp.
Ale ona szybko się przystosowuje:) Na szczęście:)

Rureczka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry