reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Młodamamusia też mi się wydaje, że to rozładowana bateria, a faceta jak facet - beztroski :sorry: Mojemu też się to zdarzało, na szczęście parę razy była awantura i teraz już wie, że może się walić i palić a on MUSI mi dać znać...
 
reklama
Rurka zbije zbije :p
Oliwka staram sie uspokoić...
Asionek to bedzie jesgo pierwszy i ostatni raz... :-)

Teraz sobie tak myśle ze moze po robocie poszedł sie zdrzemnąć?
No ale przecież w czasie roboty lub zaraz po niej by napisał ...

nie wiem ale juz sie nie bede denerwować...
 
Sergii Tylko teraz jak dzwonie to jest włączony ale nie odbiera...;/


I tak o to właśnie zakonczył sie ostatni odcinek serialu Usta Usta :-( ..


Ide szybko pod klatke bo moj psiak chce siusiu ;-)

Oliwka
dobranoc;*
 
Młodamamusia pewnie już śpi... Połóż się i Ty, Kochana... Napisz mu tylko sms, że jak wstanie to ma się do Ciebie odezwać. Będzie dobrze :tak:

Ja też już zmykam do spania. Dobranoc :laugh2:
 
Dobranoc Laseczki :*

odpisał mi:

"Nie chcę na tym robić interesu. Proponuję za całość 500 zł + ewentualnie hotel/dojazd. "

szok, dno x 100 !!!!!
 
Kurka jeszcze pod klatką sie na szczura na tknęłam... ;/
bleeee

Napisałam mu :
Czy wielmożny Pan moze sie odezwać i wyjasnic co odp *** $#%$##$&^%$&^%*&%*%*$%$^%$^%#%$&^

Rurka juz tez uciekasz? :-(
 
Noo ;-) ja tez bede chwilke :-)
Az mnie otrzepało na myśl i widok tego szczuraa :-( spiepszałam do domu jak mogłam... :-)
A Rafałkowi jakoś sie nie spieszy zeby isc spać :-)
Ałłłaa :-D

Boże co za koleś !!
zapytaj go ile kobiet skorzystało juz z tych jego "usług "
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry