reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Rurka dobranoc śpij dobrze;**

To w takim razie ja tez juz uciekam :*
Do jutra moze jeszcze rano przed wizytą wpadne na bb a jak sie nie wyrobie to napewno po wizycie bede;**

Karaluchy ( ; ;***
 
reklama
Asionku oj chłopak popamięta...

Lecę :-);-) dobranoc;**
Oj coś mnie brzuch zaczyna pobolewac... :-(
 
uuuuuuuuuuuu jak cichutko!!!!!!
witam sie srodowo. U mnie chlodno i mokro mam nadzieje ze sie pogoda poprawi a do tego boli mnie gardło!!!!!!
Co tam u Was??
 
Hej Renna:)
U mnie dzisiaj śnieg sypie za oknem...kurde,zimowe rzeczy mam pochowane:)
Ninka poszła do nowego przedszkola,popłakałam się...taka ze mnie twardzielka.Teraz nie mogę przestać o niej myśleć...
Zadzwoniłam do Oliwki do szkoły do Pani wicedyrektor,zrobiłam im awanturę o to,że w piatek wpuścili matkę do szkoły i pozwolili jej rozmawiać z Oliwią...chyba się komuś po dooopie dostanie:)
Cóż,ich wina a mi dzieciak traume przeżywa...
Wstawać i wyłazić zza krzaków!!!
 
twardzielka nie tywardzielka ja tez płakałam jak Amelka szła do przedszkola a ona cala szczesliwa pobiegla do dzieci nawet sie nie ogladajac :)
A co do tej szkoly to powinnas byla zrobic awanture. Tu chodzi o dobro dziecka. Swoja droga co za bezmyslnosc z ich strony!!!!!
 
Dzień dobry.. :) :)

mlodamamusia no i co..? Wyjaśniło się...?

rurka miaaauuuuuuu :-D wczoraj padłam wieczorem :-)
Weź zostaw niesmacznego pana w spokoju, robisz mu nadzieję :-p

Mnie to takie oferty śmieszą raczej, niż gorszą :-D No... ale może faktycznie ktoś korzysta z takich usług... trzeba to uszanować hahahaha :-p:-p Przepraszam...:sorry2:

jos wspaniale, że Ci sie pomoc trafiła :)))))))))))))))

sergi oszczędzaj się na tych nockach :szok:

libby... paulina... GDZIE JESTEŚCIE??????

made kawa mi stygnieee :dry:

boogie !!!!!!!!!

oliwka WOW ale nooooogi modelko jedna Ty :-D:-D:-D:-D:-D

O renna hej :))))))))))) u mnie wczoraj sypało, dziś słońce!!
 
Mi już kawa wystygła:(
Kurde,nie wiem po co ja tu siedzę w tej pracy skoro nie muszę...w łóżku tak ciepełko... :)

Renna,ja się popłakałam bo jej smutno było i nie chciała zostać:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
oliwka ..... :) eeeeechhhhh jak ja bym chciała mojego synka malutkiego jeszcze raz przytulić i pogłaskać.... też niełatwo było mi oddawać do żłobka, potem przedszkola, potem szkoły - cały czas niepokój był w sercu o niego - irracjonalny dość :)))
 
reklama
moja panna cała szczesliwa poleciala do dzieci i to raczej mi bylo przykro ze nawet nie spojrzala w moja strone :)
u nas co prawda sniegu nie ma ale deszczu to pewnie bedzie masa :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry