reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
witam wszystkie staraczki,
nie wiem, czy ktoś mnie jeszcze pamięta ; ) - podczytuję Was codziennie ale się nie mam czasu pisać - praca, praca i jeszcze raz praca... niestety ;/ ale dziś chciałam Was zapytać o zdanie - @ jeszcze nie przyszła, a powinna być wczoraj, prawy jajnik kłuje, tempka 36,8 - 36,9 ( ale nie mam porównania z tą podczas owulacji bo nie mierzyłam ) i popołudniowa senność ale tak, że mogłabym na stojąco zasnąć. Nie nakręcam się specjalnie bo już nie raz miałam wszystkie objawy a potem płacz bo @ przyszła...
wczoraj zrobiłam test i po dłuższym czasie wyszedł "cień" drugiej kreski ( bo inaczej już tego bladziocha nie mogę nazwać ;) ), ale to tak, że pod światło dzienne się tylko dostrzeże, dziś zrobiłam drugi i nawet cienia nie ma - zastanawiam się, czy jeśli to dopiero dzień spóźnienia to jest szansa, że testy nic nie pokazują, czy to już powinno być coś więcej widać? Testy o czułości 25. będę wdzięczna za odp., pozdrawiam poniedziałkowo
 
reklama
czesc moje szalone kobietki...
wlatuje rano kiedy jeszcze maly ruch bo chce napisać ,ze odchodze...starania zakonczone-efektów brak,za duzo hormonów,moja psychika juz tego nie wytrzymuje,fizycznie tez juz jestem zmeczona tym seksem na zawolanie..mam dość biegania po ginach a najbardziej hormonów-mam 2 dzieci -mam dla kogo być zdrowa...mąż też ma stres i nasz sex jest tylko w celu prokreacji-mam dość...

serce mi peklo ma milion kawalków podejmując tą decyzje,przeryczalam i przespalam pol soboty i niedziele...ale nic na sile.

WISIEŃKA- kochana moja siostro-życze Ci szczęśliwego porodu o czasie...cudnie urządzonego mieszkanie i żeby wszystko ukladalo sie po Twojej myśli..

MARY-BETH- slodziaku mój-Tobie życze szyybkiej informacji o II takich tlustych i eleganckich!! i żeby sie znalazl kupiec na mieszkanko,zebyscie Wy mogli kupic wieksze!


PSZCZOLKA-Tobie rownież zycze aby sie Wam szybko udalo !
LIL MAJA- kochana Tobie rowniez zycze dzidzi tak szybko jak sie da-mam nadzieje,ze z Paulinką bedzie wszystko si..

PAULINA,MONIA26- szczesliwej ciąży.

KALA- moze @ nie przyjdzie-&&&&&&&&& i powodzenia!

MONIA55- uważaj na siebie i maluszka!

SOL- szczesliwego porodu i pociechy z Emilki!!

PALEMKA- kochana!!!życze Ci cirpliwości i wiedz,ze wiem co czujesz,jak sie czujesz i baaaardzo mocno Cie wspieram!!fasolki albo dwóch Ci życze!!!!

AMALFI- mam nadzieje,ze ten cykl bedzie dla Ciebie owocny!!

MARAN- lekkiego porodu i ukochaj Maje od e-ciotki.



wszystkim ktore nie wymienilam tez życze powodzenia w życiu i osiągniecia wymarzonych celów!!
wspominajcie mnie dobrze..

Wasza mama..
KRZYSIENKO - zycze Ci spełnienia marzen i wszystkiego, czego pragniesz!!!! Wiesz ze jestem z Toba i wierze ze Wszystko sie ułoży!!!! 3maj sie Kochana!!!!:((((( Smutno mi....
 
Krzysia - kochana - serduchem jestem przy Tobie i wiem że jeszcze się tu zobaczymy bo wierzę że i dla Ciebie zaświeci ta szczęśliwa gwiazdka i doczekasz się szczęśliwego porodu :-) Tulam mocno i ciesz się spokojem :tak:
 
Witam się dziewczyny!

Byłam dziś u gina i jestem w 5 tygodniu ciąży:))))))) jestem bardzo szczęśliwa a zarazem pełna obaw. Boli mnie trochę podbrzusze, szczególnie z lewej strony, jakby jajnik. Trochę się tym martwię. za 2 tyg. mam się zgłosić na usg.

mamusiu
, kochana, tulę Cię mocno, pamiętaj że wszystkie jesteśmy myślami z Tobą.
 
MAMA - TO CO MYŚLĘ , NAPISAŁAM CI NA ZAMKNIĘTYM ...

Dziewczyny czy ten olejek z wiesiołka tak ma śmierdziec-to normalne, zaraz sie wyzygam ... i czy mozna to pogryzc, bo wielka ta kapsuła, nie połknę jej...!
 
Witajcie.

Monia, Paulina
- no to ogromne gratulacje. :)

Mama
- *: Wierzę, że właśnie teraz, gdy już wątpisz, że się uda, zajdziesz w ciążę. Bez hormonów i bez czegokolwiek poza Waszą bliskością. Trzymaj się dzielnie. *:
 
reklama
palma, ja też mam ochotę krzyczeć: "Krzysia wracaj, usuń tego posta i bądź z nami", ale może ten spokój jest jej teraz bardzo potrzebny. Czekamy na nią !!!!!!!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry