reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
hej Kalamadyna, jeśli byłaś wczoraj w Multi na Malcie, na porankach dla malucha o 12.00 to mogłyśmy się minąc:-). hmm a ja też na fasolkę w okolicach @ miałam (i mam) brzuchol wielki i bolały jajniki:-).trzymam &&&&&&&&&& za jutrzejsze testowanie i pozdrawiam

dzięki Sol za odp., ja mojemu na razie nic nie mogę zbytnio tłumaczyc o dzidzi, bo cholernik jeden zaraz zacznie gadac wszystkim, a chcielibyśmy do świąt (i usg maluszka) nic nie mówic, jak mi brzuszek zacznie rosnąc to będzie łatwiej coś mu powiedziec.
pozdrawiam i dobranoc
 
reklama
czesc moje szalone kobietki...
wlatuje rano kiedy jeszcze maly ruch bo chce napisać ,ze odchodze...starania zakonczone-efektów brak,za duzo hormonów,moja psychika juz tego nie wytrzymuje,fizycznie tez juz jestem zmeczona tym seksem na zawolanie..mam dość biegania po ginach a najbardziej hormonów-mam 2 dzieci -mam dla kogo być zdrowa...mąż też ma stres i nasz sex jest tylko w celu prokreacji-mam dość...

serce mi peklo ma milion kawalków podejmując tą decyzje,przeryczalam i przespalam pol soboty i niedziele...ale nic na sile.

WISIEŃKA- kochana moja siostro-życze Ci szczęśliwego porodu o czasie...cudnie urządzonego mieszkanie i żeby wszystko ukladalo sie po Twojej myśli..

MARY-BETH- slodziaku mój-Tobie życze szyybkiej informacji o II takich tlustych i eleganckich!! i żeby sie znalazl kupiec na mieszkanko,zebyscie Wy mogli kupic wieksze!


PSZCZOLKA-Tobie rownież zycze aby sie Wam szybko udalo !
LIL MAJA- kochana Tobie rowniez zycze dzidzi tak szybko jak sie da-mam nadzieje,ze z Paulinką bedzie wszystko si..

PAULINA,MONIA26- szczesliwej ciąży.

KALA- moze @ nie przyjdzie-&&&&&&&&& i powodzenia!

MONIA55- uważaj na siebie i maluszka!

SOL- szczesliwego porodu i pociechy z Emilki!!

PALEMKA- kochana!!!życze Ci cirpliwości i wiedz,ze wiem co czujesz,jak sie czujesz i baaaardzo mocno Cie wspieram!!fasolki albo dwóch Ci życze!!!!

AMALFI- mam nadzieje,ze ten cykl bedzie dla Ciebie owocny!!

MARAN- lekkiego porodu i ukochaj Maje od e-ciotki.



wszystkim ktore nie wymienilam tez życze powodzenia w życiu i osiągniecia wymarzonych celów!!
wspominajcie mnie dobrze..

Wasza mama..
 
Ostatnia edycja:
Mama wpadam na chwilę a tu taka smutna wiadomość :-( ale ja Cię rozumiem. Mam nadzieję, że do zobaczenia :-)
 
Ojej, no to troche nas ubylo...szkoda, ale rozumiem Was...mnie tez czasami psycha pada, bo staramy sie juz tyle czasu przeciez...Czasami tak jest najlepiej, skupic sie na czyms innym, nie myslec o tym, ze "robimy dzidziusia" tylko przytulac sie kiedy jest na to ochota i tyle. Wtedy najczesciej pojawia sie piekna niespodzianka :-)
 
Witam Was!
Dziewczynki, ze względu na nawał pracy, brak czasu i okropne zmęczenie, będę tu ciut rzadziej. :-( Cały czas ciepło o Was wszystkich myślę, ale czasem brakuje mi czasu na poklikanie, więc chciałam tylko dać Wam znać, że będę starała się zaglądać w wolnym czasie, ale mam teraz orkę w pracy i tak do końca roku...
Buziak i miłego dnia!
 
Witam dziewczyny. Smutno tu dzisiaj. Życie jest cholernie niesprawiedliwe i nie powinno tak byc. Jestem wściekła
mama wiesz, ze jestem z Tobą na dobre i na złe i będę cie wspierać w każdej decyzji. Tulę Cię kochana i wiem, ze dla ciebie tez zaświeci słońce.

Jakos mi płaczliwie się zrobiło. Pozdrawiam dziewczyny i życzę miłego dnia, Będę potem.
 
mama jeszcze niedlugo napiszesz, zobaczysz, ze jest fasolka!!!! Tego Ci zycze. Podgladaj nas czasem moze. Papa kochana. Ale wiem ze wrocisz do nas z dobra wiadomoscia
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry