reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
malwinka - witaj, oczywiscie , zagladaj, dzis akurat u nas smutny dzien, ale trzeba to jakoś wszystko ogarnąć :-( # miesiace, to jeszcze malutko, mam nadzieje, że prędko Wam sie uda.
 
A ja wpadam do Was jak zwykle co kilka dni i co widzę?
Mama - Krzysieńko! Tulam Cię całym serduchem i wiem że Wam się uda, tylko potrzebujesz łyknąć trochę powietrza! Bardzo Ci dziękuję za wszystkie rady i ciepłe słowa i mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy na wątku dla wystaranych!
Dziewczynki - gratuluję II kreseczek i trzymam kciuki za resztę.

Ja dziś byłam u gina na usg i powiedział że pęcherzyk jest idealny (ale oczywiście zapomniałam się dopytać jakiej jest wielkości) - więc clo pomogło i wredota urosła! Dał mi receptę na zastrzyk - zjeździłam się po całej Warszawie żeby to cholerstwo dostać, a potem znowu do przychodni na zastrzyk - pielęgniarka dała mi wybrać w który półdupek wolę, jak by to miało jakieś znaczenie ;-) W każdym razie pół dnia chodzić nie mogłam bo dostałam końską dawkę z 2 opakowań. Dobrze że miałam dziś wolne i mogłam na spokojnie to wszystko załatwić...
Robiłam sobie przed chwilą test owu i wyszły grubaśne dwie krechy, więc uciekam do męża i stosując się do zaleceń lekarza - robimy dziś dzidziusia! A jutro porawiamy :-d
Tylko załamałam się trochę, jak gin powiedział, że widzimy się między 1 a 5 dniem następnego cyklu?! Niby tłumaczył się że zazwyczaj przy pierwszym cyklu z clo rzadko się udaje, ale mimo wszystko mógł mi zostawić choć trochę nadziei :-(
 
KRZYSIA szanuję Twoją decyzję, sercem jestem z Tobą... Będę tęsknić i mam nadzieję że kiedyś wrócisz... ja cały czas wierzę że zostaniesz znów mamą...
 
Jejku ale tu smutno bylo... mama tego potrzebowala, musiala zwatpic i teraz jej sie uda, zobaczycie, ja w to wierze. Udowodnione sa takie przypadki ze jak sie odpuszcza, to wszystko wtedy wychodzi, Ona wroci do nas z dobra wiadomoscia juz niedlugo, wiem to.
 
Witajcie Kochane,

Mysle o Was czesto ale czasu i checi na pisanie brak. Ciaza rozwija sie prawidlowo.Mam juz zaklepany prywatny szpital i super lekarza.
Bede wpadala rzadziej, nie mam czasu na nadrabianie...Wybaczcie. Dzisiaj mam jakis wyjatkowo podly humor no i spac mi sie chce caly dzien.
S wyjechal na delegacje, wraca jutro. Tesknie za nim ale jakos wytrzymam sama ta jedna noc.
Mama sciskam Cie mocno Kochana, wytrwalosci zycze i mam nadzieje ze kiedys wrocisz :*
Sciskam Was wszystkie bardzo mocno. Moze to prawda ze czasami trzeba na troche odpoczac od BB.
Buziaki
 
Witam wtorkowo
trochę nam forum zamarło,
trudno się pozbierać po takiej stracie, bo Mama była niesamowita - takie nasze forumowe słoneczko, jakby nie było pozdrawiam i życzę wszystkim dobrego dzionka:-)
 
:(( Ja też juz trace siły, chociaz było dopiero 5 prób :( Znowu "cholera" @ przyszła.Jak sie wyluzowac, jak przestać o tym wszystkim myśleć,doszukiwać sie objawów a potem rozczarowanie jak @ przychodzi.Wydawałoby sie że mieć dziecko to taka prosta sprawa.Cykle mam regularne, wszystko wyglada książkowo, a dalej nici :((
Pozdrawiam staraczki
 
reklama
Cześć Dziewczyny, przekazuję Wam pozdrowienia od Mamy. Tęskni za nami bardzo.
Miłego dnia Wam życzę.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry