reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
amalfi 18 mogę znowu mieć :-p fajnie było jak się opierdzielało i piło :-D Boże jaki człowiek był wtedy wolny i swawolny :-D Zero zmartwień istny raj :-D A może i szybciej bym mojego wariata znalazła :-p Bo ogólnie to przez prawie 6 lat widywaliśmy się po knajpkach i lokalach a nie było nam dane się poznać więc tym razem bym go szybciej zaczepiła a nie tak późno :-D
 
reklama
Cześć kobietki :-D

Ja dziś powtórzyłam test i są dwie piękne różowe krechy, lepiej widoczne niż wczoraj :-D:-D:-D:-D Jutro wybieram się do gina.

mama, pytasz o ruchliwość nasionek. Powiem Ci tak - u nas nie było za ciekawie, z tego co pamiętam to tylko 7 mln plemników w 1 ml i A+B wynosiło 20 %. Bardzo mało:szok: Był to dla nas szok. W posiewie niegroźna bakteria leczona antybiotykami, zdrowy styl życia i witaminki dały radę:-D Na pewno wyniki Twojego męża się poprawią. Trzeba w to wierzyć, tak jak i ja uwierzyłam dzięki Wam. Trzymam kciuki za Ciebie :-D
 
dzień dobry !!!

He he... a ja chcę mieć 17 lat !!! Wtedy było zajebiscie !!! I tak jak lil napisała, nie zdawałam sobie sprawy z upływu czasu ... I to chyba było najcenniejsze, jak sobie teraz pomyślę ...

monia - to gratki, raz jeszcze !!! A co do nasienia, to chyba nie ma się czym kierować, mojemu z posiewu wyszło 70mln plemników i zero bakterii - ha! i co z tego ? NIC !!!

A my dziś na geburtstag do tesciowej idziemy, bedzie brat męża z żoną i 3 miesięczną córką i wszyscy będą nią sie zachwycac i patzrec na nas "bezpłodnych" z politowaniem - spoko, nie pocieszjacie, ja juz się przyzwyczaiłam ... haha
 
hehe dobre, nagapalma widze ze wrocilas ze swiata smutku, bo ostatnio Twoja kondycja psych byla nadszarpnieta.Tylko poczucie humory pomoze nam to przetrwac


Zapomnialabym, wrocilam od ginki, mam piekne cialko zolte, czy jakos tak, to owulka byla, mam czekac na rezultaty. Jak nic z tego nie wyjdzie w tym cyklu to mam jeszcze brac clo i duphaston 2 miechy a potem zmieni mi leczenie. A najlepsze jest to ze do 12dnia cyklu mam sie nie bzykac hehehe, jeszcze nie mowilam mojemu i chyba nie powiem, tylko to rozegram jakos, chociaz w tym cyklu mi sie chyba uda bo leci na tydz do polski to tak akurat w tym czasie.
 
Ostatnia edycja:
Hej wszystkim!

Nie było mnie parę dni, bom zaorana w robocie... A dziś wyspana i jak nowonarodzona! :-D

Monia26 - gratulacje!!! Aaaa, właśnie doczytałam!!! :-) Super, kochana, ślij fluidki! Spokojnej ciąży! :*:*:*

Sol, Lil - babki, gadacie jakbyście po 50 lat miały! :-D:-p

Amalfi, Kala, Palma, Mamuś - hej babeczki! :-) Miłego dzionka!!!
 
hej kobietki, dziś rano powtórzyłam test i dwie kreseczki mocniejsze i jakoś tak szybko:-). wczoraj byłam w poznaniu odwieźc teściową na lotnisko, potem do kina z maluchem i oczywiście się nabiegałam jak głupia. trochę się bałam bo brzusio pobolewał, ale na szczęście dziś już oki.
Sol mam pytanko- jak sobie radzisz ze starszą córcią w ciąży, gdyż mój raptus waży ok. 15 kg, ciężko mi się go nosi (a czasami trzeba), no i się boję po trochu, tym bardziej, że jest dosyc szalony i skacze czasami mi na brzuch (rzuca się na mnie:-)). próbuję się jakoś chronic ale to trudne przy szalonym dwulatku:-).

i jak tak Kalamadyna - @przyszła?
trzymam &&&&&& zeby jednak się nie zjawiła
pozdrawiam

aha Monia 26 gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
:-)Witam!
Monia- jeszcze raz gratuluje:-) Dbaj o siebie i kruszynkę.

Paulina- może byłyśmy w tym samym czasie w kinie, bo ja jestem z Pnia i też byliśmy wczoraj w kinie. Byliście w Multi?
Nie przyszła @, brzuch mam taki jakby przepełniony, jajniki czasem kłują. Może jutro przetestuje.

Mary, Sol, amalfi, nagapalma, lil maja witajcie:-)

Miłego dzionka:-D:-):tak:
 
paula - ja od początku tłumaczyłam jak krowie na .. granicy :-p że mama ma w brzuszku dzidziusia i nie wolno :-p Mnie też się czasem oberwie przypadkiem jak biegnie i mi przywali z baśki w brzuch ale to nie specjalnie :sorry: Czasami ją noszę albo na plecach albo na biodrze jeszcze a waży 18 kg i nic się specjalnego nie dzieje prócz tego że mój kręgosłup protestuje :-D Mała jest chroniona przez wody płodowe więc lekkie puknięcia nie zrobią jej krzywdy. Gorzej z noszeniem ale już wie że nie może bo Emilka jest w środku. Niestety zostaje tylko tłumaczenie :tak: Karola miała równo dwa lata jak ja zaszłam i dała sobie przetłumaczyć jak jej roztoczyliśmy wizję siostry albo brata takiego malutkiego dzidziusia :-D



A my dzisiaj na obiadku u mojej mamy wylądowaliśmy ze spaceru bo ślicznie było :-D Karola dzielnie sama szła całą drogę :tak: No i upewniłam się że siostra nie planuje kolejnego dziecka więc po Emilii wszystko sprzedaję bądź wydaję później bo nie mam nikogo kto ma chociażby w planach kolejne dziecko :sorry: Tzn mam ale ona chce a on nie :-p Więc wolę nie zostawiać bo to On jest moim kumplem i chrzestnym Karoli :p
 
Kochane moje witam się i żegnam ;) Nie mam czasu na fora i chce spedzac wiecej czasu z rodziną. Mam nadzieje ze mnie rozumiecie, staramy sie dalej, jak zajdziemy to napisze ;)))) Trzymajcie się. Mam nadzieje ze kiedys wróce, bo fajnie tu no ale ... same rozumiecie . :))))
 
reklama
musia- szkoda, ze musisz odejsc, ale to zrozumiałe skoro nie masz czasu, oczywiscie jak bedziesz tylko miała ochotę koniecznie zaglądaj, no i powodzenia w staraniach Ci zyczę.:tak:
kala - a Ty nie testujesz ?;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry