reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Serge - no na mejla może być, podam Ci na PW adres ale odbiorę to później bo zaraz lecę na pociąg

mama - ja tak pracowałam rok temu w wakacje........ dżizys o_O
a są dziewczyny które pracują po 12h na nogach i to w szpilkach.... padłabym ;<
 
reklama
A powiedzcie mi proszę jeszcze, czy branie hormonów (tych na zajście) stwarza ryzyko/szansę* na ciążę mnogą?
Pytam się bo ja z założenia mam OGROMNĄ szansę na ciążę mnogą, a dodatkowy czynnik nie jest mi na rękę...


*niepotrzebne skreślić ;)
KATH- tak,dokladnie zwieksza szanse na ciaze mnoga-jednak mi to nie grozi bo ja mam sprawny tylko lewy jajnik-prawy juz dawno spi i nie mozna go wystumulowac do produkcji pecherykow a jesli masz 2 sprawne to szansa jest spora-ja biore Clo i tam jest napisane o ryzyku ciazy mnogiej...

mama [/B]- ukroiłam sobie właśnie sernika - doski!!! Coś czuję że on był wczoraj za świeży jeszcze a dzisiaj jest jego dzień :D
BADYLINKA- jakze ie ciesze ,ze Ci smakuje!!!! [FONT=&quot]
c017.gif
[/FONT]czyli niezniechecilas sie ???

sergeevna- NAPISZ PROSZE asiuasiu JAK SIE WSTAWIA FOTKI,JA NIE UMIEM....A CIEKAWA JESTEM JAK MALUSZEK WYGLADA JUZ :))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
KATH- tak,dokladnie zwieksza szanse na ciaze mnoga-jednak mi to nie grozi bo ja mam sprawny tylko lewy jajnik-prawy juz dawno spi i nie mozna go wystumulowac do produkcji pecherykow a jesli masz 2 sprawne to szansa jest spora-ja biore Clo i tam jest napisane o ryzyku ciazy mnogiej...
No to będę miała wesoło ;)
Biorąc pod uwagę, że mój ojciec jest z trojaczków, moja mama i teściowa z bliźniaków - do tego dojdą hormony - na bliźniakach się chyba nie skończy :D
Zaczynam się zastanawiać, czy najpierw nie próbować "naturalnie" zachodzić w ciążę. Bo u mnie czasem dochodzi do uwulacji, tylko nigdy nie wiadomo kiedy...
 
Ja muszę się zbierać, suszyć włosy, make-up itp., więc muszę Was pożegnać! Pracuję w innym mieście i muszę złapać autobus... :eek:
Życzę Wam miłego dnia i owocnej nocki (dla staraczek) ;-);-);-)
 
Asiuasiu jak klikasz na odpowiedź na posta, masz taki malutki znaczek "obrazka", między "kulą ziemską" a "kliszą filmową". Klikasz w niego i pojawia się okienko z tytułem "dodaj zdjęcie ze swojego komputera" i przyciskiem "wybierz pliki".

Klikasz w ten przycisk i szukasz swojego zdjęcia w komputerze (najłatwiej, jak byś sobie zapisała na pulpicie nie trzeba by było grzebać specjalnie w dyskach ;) ).

Jak już znalazłaś, kliknij na zdjęcie żeby je zaznaczyć i potem przycisk "otwórz".

Zdjęcie "wskoczy" Ci w to otwarte okno z BB i zobaczysz jego nazwę tam. U dołu tego okna pojawią się 3 przyciski, jeden z nich to "wgraj plik(i)". Kliknij w niego i poczekaj aż się załaduje. Powinien sam pojawić się w treści posta.

Na koniec zatwierdzasz posta tak jak zawsze i... już :) Tak to będzie wyglądało:
10.png
 

Załączniki

  • 1page.jpg
    1page.jpg
    33,7 KB · Wyświetleń: 22
Ostatnia edycja:
wychodzę już na pociąg, miłego popołudnia dziewczęta ale zanim pójdę

OZNAJMIAM WSZEM I WOBEC ŻE SERGEEVENA ROBI TAKIE CUDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
że mój instynkt kolczykowacza został tak mocno rozbudzony że ja się boje co będzie jak wejdę do sklepu koralikowego

miłego dziewczęta i do zobaczenia popołudniu/wieczorem!
 
No to będę miała wesoło ;)
Biorąc pod uwagę, że mój ojciec jest z trojaczków, moja mama i teściowa z bliźniaków - do tego dojdą hormony - na bliźniakach się chyba nie skończy :D
Zaczynam się zastanawiać, czy najpierw nie próbować "naturalnie" zachodzić w ciążę. Bo u mnie czasem dochodzi do uwulacji, tylko nigdy nie wiadomo kiedy...
kath-no to mozesz miec wesolo!!!!!!!!!!!!
oczywiście że się nie zniechęciłam!!! :)
przepis był cacy, wszystko ok - zawiódł czynnik ludzki :D
BADYLINKA- no to si:)))
no wyglada juz jak dzidzius a brykal w brzuchu a ja w ogole mysl hmm jest 24 dlaczego on tak bryka chyba powinien spac
:-D
ASIUASIU- dobre [FONT=&quot]
c007.gif
[/FONT]

BADYLINKA- do milego:):)));-)
SERGEEVNA- dzieki za instrukcje dla Asiuasiu,a kolczyki pierwsza klasa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ASIUASIU- probuj-czekamy na fotke:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
kath-no to mozesz miec wesolo!!!!!!!!!!!!

Hihi NO :D

Dlatego z jednej strony już bym chciała dzidzię (od 3 lat mnie tak męczy), a z drugiej świeci mi się w główce lampka świadomości że muszę skończyć szkołę, bo jeśli się przytrafi więcej jak jedno, to już nie wrócę na studia :(

Szkoda, że jestem na diecie, bo chętnie bym spróbowała Waszego serniczka ;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry