reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ha ha ha, to mu wysprzątasz "klat(k)ę" ;-):-D:-D
Miłego wieczorku zatem...a właściwie OWOCNEGO ;-)
EWELINA- [FONT=&quot]
c006.gif
[/FONT] dobre,dobre z ta klatka:-D:-D:-D:-D:-D [FONT=&quot]
c014.gif
[/FONT]i dziekuje mam nadzieje,ze taki bedzie;-)a poza tym dzis mam przeglad u gina to sie okaze czy jest jakas szansa w tym cyklu...
AGNIESZKA- cześć:)))
MONIA- bardzo prosze:tak:i masz racje takim trzeba nosa utrzec bez slow-przyniesiesz pyszne cistko to jej tym pokazesz bez slow-a co!!:-)
 
reklama
Mama a skąd masz strój pokojówki??

Ewelinka ja jak mam takie złe dni (no raczej wieczory) to wyciągam książeczkę "aniołkowe mamy" i poprostu ryczę. Przeczytałam diopiero 2 rozdziały bo zawsze bardzo płacze... I chowam książkę przed męzusiem:)) Mi to pomaga jak się wypłaczę i to że wiem że nie jestem sama i nie mi jednej jest czasem ciężko.
 
Witam się Maluchy i przepraszam że tak wczoraj zniknęłam bez pożegnania, ale siostra moja uciekła z domu i się harmider narobił straszny... :dry: Już jest ok, ale smarkuli 4 godziny nie było i nikt nie był w stanie się z nią skontaktować... Zresztą ważne, że już jest...

5.gif



ewelinka każdy ma czasem zły dzień... Ale przechodzi z czasem... :tak: na przykład ja miałam wczoraj... G. dostał samochód od mechaników we wtorek o północy, a wczoraj wracając z pracy zgadnijcie co się stało... TAK!!! ZEPSUŁ SIĘ 5 raz w tym miesiącu... :dry: :sad:
anger.png


mama - oj się babo nasprzątasz dzisiaj!
big_smile.png


monia - buziaki :*

agnieszka.k.k - cześć Misiaku! Zaraz Ci wyślę PW
bad_smile.png


WITAM SIĘ SERDECZNIE Z WSZYSTKIMI!!!
 
dzień dobry bardzo :D
mama, monia, ewelinka, agnieszko

ja na chwilę tylko wpadłam żeby poczytać jak tam u mamy poszło a tu się okazuje że pokojówka wzięła i normalnie poszła spać!!!! Ja bym Cię zwolniła :p
za godzinkę jadę do Katowic i wracam jakoś popołudniu/wieczorkiem. Mam cichą nadzieję zahaczyć gdzieś po drodze o jakieś ładne kolczyki
bo mimo ostatnio kupionych trzech par - cierpię na niedobór :(

sergeevena - a ile ta Twoja siostra ma lat?!
no i współczuje samochodu...... może jednak czas kupić nowy? ;)
 
Ostatnia edycja:
dzień dobry bardzo :D

za godzinkę jadę do Katowic i wracam jakoś popołudniu/wieczorkiem. Mam cichą nadzieję zahaczyć gdzieś po drodze o jakieś ładne kolczyki bo mimo ostatnio kupionych trzech par - cierpię na niedobór :(

Buźka Kochana! :laugh2: Jak cierpisz na niedobór kolczyków, to mogę Ci trochę swoich podesłać, jeśli możesz nosić sztuczną biżuterię :tak: Sama się bawię w robienie kolczyków :tak:
 
Witam Was wszystkie!
Ja dziś do pracy na 14 do 20, ale w tym tygodniu padam po prostu... :eek::eek:
A co poza tym... U mnie już po intensywnych starankach, więc teraz czekanie, czy się udało...
Mama - mam nadzieję, ze Twoja randka z mężem ostatnio się udała. Miłych i owocnych starań!
Ewelina, Monia, Agnieszka.kk, Sergeevna, Badylinka, Kaththea - cześć! :-)
 
Ewelinka ja jak mam takie złe dni (no raczej wieczory) to wyciągam książeczkę "aniołkowe mamy" i poprostu ryczę. Przeczytałam diopiero 2 rozdziały bo zawsze bardzo płacze... I chowam książkę przed męzusiem:)) Mi to pomaga jak się wypłaczę i to że wiem że nie jestem sama i nie mi jednej jest czasem ciężko.

Czytałam tę książkę...czytałam również "O dziecku które odwróciło sie na pięcie" i " W otchłani śmierci", tematyka ta sama...:zawstydzona/y: jak nie czytałaś to polecam...
Musimy byc silne....a mnie przejdzie...kwestia czasu...trzeba walczyć dalej ;-)


ewelinka każdy ma czasem zły dzień... Ale przechodzi z czasem... :tak: na przykład ja miałam wczoraj... G. dostał samochód od mechaników we wtorek o północy, a wczoraj wracając z pracy zgadnijcie co się stało... TAK!!! ZEPSUŁ SIĘ 5 raz w tym miesiącu... :dry: :sad:

Cześć,
pewnie, że przechodzi...
Chyba musicie autko sprzedać (?), bo raz: często sie psuje...dwa:kase pochłania...


BADYLINKA, MARY-BETH
WITAJCIE :-)
 
MONIA- nie mam stroju-cos sie wymysli-mam sexi chaleczke -biala ,koronkową-niewinną:-D:-D:-D:-D i bede sprzątać mojemu klat(k)e:tak::-):-):-):-)az sie bedzie kurzylo;-):szok::-D

SERGEEVNA- cześć slodziaku!!! a moze Wy zmiencie mechanikow-bo oni moze jakies stare czesci Wam zakladaja czy co???no 5 raz w miesiacu to przegiecie;-)a z siostra niezla jazda:dry:
 
Buźka Kochana! :laugh2: Jak cierpisz na niedobór kolczyków, to mogę Ci trochę swoich podesłać, jeśli możesz nosić sztuczną biżuterię :tak: Sama się bawię w robienie kolczyków :tak:

ja też trochę robię ale tak jak mówię - kolczyków NIGDY nie jest za dużo :D
jak chcesz to możesz podesłać jakieś zdjęcia swoich robótek. OOOOOOOOOOOOOOOOO właśnie mi się przypomniało że muszę potuptać do sklepu z koralikami :D

hej hej marybeth!
 
reklama
sergeevena 5 raz:no: to wam powinni mega zniżki teraz dawać za częste korzystanie z warsztatu:-) A tak serio to nie zazdroszczę:(( może faktycznie sprzedajcie??
A siostra ile ma lat ze takie numery odstawia:szok:

mama inwencja twórcza widzę:)) pomysł mi się strasznie podoba ale moje haleczki to wszystkie czarne...

Ewelinka jak skończę tą to może poczytam...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry