reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
hej dziewczynki od was jednak nie można uciec, jak sie jest takim ciekawskim. normalnie jak nie zajrzę, to umrę pewnie.

serge ale świetne te kolczyki. moje się przy nich chowają. najładniejsze te ostatnie- takie aniołki. śliczne są. masakra, to w porównaniu z tymi, to moje to takie potworki raczej a nie kolczyki może się wkońcu zbiorę w sobie i cyknę jakąś fotkę. bo z wami to jest tak, że nawet jak się nie spodobają to pochwalicie to tak na podbudowanie ego zrobię zdjęcia i wstawię
 
reklama
Bunia, to dawaj, ja pochwalę!
8.png
4.png
 
SERGEEVNA, pytanko mam...sprzedajesz równiez te kolczyki czy tylko na uzytek własny? Bo mnie te drugie niebieściutkie zaciekawiły :zawstydzona/y:

MARYLKA, witaj ;-)
 
Ewelina sprzedaję... :tak: Ale zawsze możemy się dogadać, bo to dla mnie żadne koszta, a UK to i tak się bawię tym hobbystycznie więc nie musiałabyś nic płacić ;)
 
reklama
czesc BUNIA i MARYKLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OBIE MOJE ŚMIESZKI KOCHANE WROCILY!!!!!! [FONT=&quot]
c006.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
c006.gif



kath- no musisz przemyslec sprawe bo faktycznie 2 lub 3 na raz to meeeega wyzwanie:tak:
[/FONT]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry