reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
BADYLINKA- cześć kochana-no dzis sie bedzie dzialo to jutro Wam dam znac:tak:oczywisci bez pikantnych szczegolów;-):-Dmilych zakupow i wracaj szybko!!
MARY-BETH- cześć Slonko-a w weekendy masz wolne czy w tygodniu???i czekamy na efekty Waszych dzialan-ja mam dzis 10 d.c. wiec goracy czas przed nami!!!

lece rozwiesic pranie [FONT=&quot]
a025.gif
[/FONT]
 
reklama
czesc dziewczyny wpadlam na chwile powiedziec wam ze znow wczoraj bylam w szpitalu bo znow mialam plamienia i w zwiazku z tym ze moja krew to a- przy kazdej takiej sytuacji musze jechac do szpitala i tam w ciagu 72 godzin musza mi podac lek ale dzidzius szaleje w brzuszku :) mam nadzieje ze u was wszystko ok i ze atmosfera poprawiona buziaki
 
Nie, to nie mechanicy... Za ostatnia naprawę nam policzyli 50% ceny, a z a wczorajsze holowanie auta i poprawki nie wzięli nic... Poza tym mamy rachunki za części kupowane i to znajomi, więc nas nie robią w bambuko...

A z siostrą masakra... Jeszcze nie wiem, co rodzice na to bo śpią w dalszym ciągu :p ale pewnie zrobią jej teraz z życia późną jesień średniowiecza... Cela, pas cnoty, smok pod domem i te sprawy... :laugh2: No nieporozumienie, dziewczę za 3 miesiące będzie miało 14 lat dopiero... :dry: Ja w jej wieku.... :laugh2:... ;)

mama - proszę bardzo - niewinny fartuszek... nicponiu jeden
byebye.png


mary-beth
, asiuasiu - buziaki :*
 
Ostatnia edycja:
MARY-BETH- cześć Slonko-a w weekendy masz wolne czy w tygodniu???i czekamy na efekty Waszych dzialan-ja mam dzis 10 d.c. wiec goracy czas przed nami!!!

No to kciuki zaciśnięte za starania! I daj znać, co wyszło u gina! :-)
Ja pracuję na zmiany - grafik układa szefowa. I w tym tygodniu pracuję od wtorku do soboty włącznie... Ufff... 3 dni mam na popołudnie, a 2 na rano. Póki co strasznie mnie nogi bolą, bo nie ma czasu nawet na chwilkę usiąść, ale się przyzwyczaję.
 
[FONT=&quot] [/FONT]
(...) i tez biore hormony bo ja nie mam owulacji (...)

A powiedzcie mi proszę jeszcze, czy branie hormonów (tych na zajście) stwarza ryzyko/szansę* na ciążę mnogą?
Pytam się bo ja z założenia mam OGROMNĄ szansę na ciążę mnogą, a dodatkowy czynnik nie jest mi na rękę...


*niepotrzebne skreślić ;)
 
A z siostrą masakra... Jeszcze nie wiem, co rodzice na to bo śpią w dalszym ciągu :p ale pewnie zrobią jej teraz z życia późną jesień średniowiecza... Cela, pas cnoty, smok pod domem i te sprawy... :laugh2: No nieporozumienie, dziewczę za 3 miesiące będzie miało 14 lat dopiero... :dry: Ja w jej wieku.... :laugh2:... ;)

a ja nie pamiętam co w jej wieku robiłam ale generalnie dość ciężko ze mną było z tego co wiem.
ja bym dorzuciła jeszcze fosę z jadowitymi rybami - tak dla pewności :)

mama
- ukroiłam sobie właśnie sernika - doski!!! Coś czuję że on był wczoraj za świeży jeszcze a dzisiaj jest jego dzień :D
 
mama - proszę bardzo - niewinny fartuszek... nicponiu jeden
byebye.png
SERGEEVNA- jaaaaaaaaaaaa,nicpoń-no cos Ty [FONT=&quot]
c018.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
c018.gif
sama widzisz [/FONT] [FONT=&quot]
c007.gif



ASIUASIU- &&&&&&&& zacisnite,zeby wszystko u Ciebie bylo si-a pracujesz jeszcze czy na L4 jestes???buziaki

MARY-BETH- nogi sie przyzwyczaja,ja pracowalam przez rok w salonie z garniturami i stalam po 12 godzin -praca dzien na dzien i na poczatku bylo ciezko,ale po 2,3, tyg nogi sie przyzwyczaily-bedzie dobrze!![/FONT] [FONT=&quot]
c007.gif
[/FONT]
 
reklama
SERGEEVNA- jaaaaaaaaaaaa,nicpoń-no cos Ty [FONT=&quot]
c018.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
c018.gif
sama widzisz [/FONT] [FONT=&quot]
c007.gif



ASIUASIU- &&&&&&&& zacisnite,zeby wszystko u Ciebie bylo si-a pracujesz jeszcze czy na L4 jestes???buziaki

MARY-BETH- nogi sie przyzwyczaja,ja pracowalam przez rok w salonie z garniturami i stalam po 12 godzin -praca dzien na dzien i na poczatku bylo ciezko,ale po 2,3, tyg nogi sie przyzwyczaily-bedzie dobrze!![/FONT] [FONT=&quot]
c007.gif
[/FONT]
pracuje kochana pracuje ale do wrzesnia tak sobie postanowilam jak bedzie ok i potem olewam to nie ma co sie narazac w ogole powiedzcie mi jak zdjecie wkleic bo bym wam pokazala mojego dzidziusia:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry