reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mama, no no działo się, kto by wtedy myślał o płaceniu rachunków:-D:-D:-D
sol, grzeczna dziewczynka !!!
marylka, piękny sen i apropo to ja mam w lodówce zamrożone mleko swoje z kwietnia 2009, zostawiłam sobie i niech leży. Miło popatrzeć...taka pamiątka:-D:-D:-D
 
reklama
IWONKA- nie wiem co u Ciebie slonko????:( przykro mi ze masz takie doly-ja za to mam nerwy i juz ciezko mi wytrzymac i decyzja zapadla-przemecze sie jeszcze tydzien z hormonami a reszty nie biore(9 tabletek sobie daruje)nie dam rady dluzej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KINGA- no to ladnie dzialajcie i trzymam kciuki:))
ZAPMARTA- masz mleczko z 2009 no,no-moze sie komus do kawy dostanie:))
 
Mama a nie boisz się odstawić w trakcie opakowania? Ja brałam yasminelle a potem zmieniłam na Novynette, po którym zaczęły się psychiczne jazdy (stany lękowe, depresyjne, huśtawy nastrojów itd.) i odstawiłam w trakcie i wtedy dopiero się zaczęło w ogóle się nie kontrolowałam. Dopiero po tygodniu się uspokoiło.
Właściwie to dziś czuję się tak samo jak wtedy... Mega dół.

Zapmarta mleczko fajna pamiątka :)
 
mama, nie dasz rady do tego 26 maja dotrwać ? rozumiem cię, w końcu hormony to ingerencja w organizm, cykl itd. A potem od razu masz iść do gina, czy czekasz na @ ?

elleth, to nieciekawie... ile już nie bierzesz tabletek ?
 
:-) no cześć gadułki ,,, wiecie co rano nie wytrzymałam i zrobiłam test dwie kerchy :szok::szok::szok: szok aż się poryczałam ,,, jak głupia .:szok:. zaskoczyło mnie to że ho .. to wszystko przez sol bo tak mnie namawiała na ten test , ale jaesem jej bardzo wdzięczna :happy2:. ciekawe czy pan gin coś zobaczy ?///
Serdeczne gratulacje!!!!!!!
Witam Was piękne Panie
Otóż @ przyszła, jak zwykle nic z tego, w sumie powinnam się już przyzwyczaić, bo to chyba z 10 cykl.
Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko zmienić suwaczek, dni płodnych, bo teraz przestawiły się o pare dni pozniej ...
Ha a nie zmieniam, co się mogło przestawić, jak ja płodnych dni wcale nie mam ...
sylwi serdecznie witam ... i życzę szybkich i owocnych starań
sól - jak się czujesz ? szczęściaro
Nie zniechęcaj się kochana, na każdego przyjdzie czas. Potrzeba spokoju i cierpliwości, na pewno się uda i niedługo będziesz chodziła z okrągłym brzuszkiem. Tak więc trzymam kciuki za następny cykl.

No a my się staramy, pracujemy wytrwale hahaha. Mamy swoją taktykę z poprzednich dwóch staranek o dzieciaczki. A mianowicie jak będzie to będzie. Mój mąż bardzo jest zadowolony z odrzucenia zabezpieczeń bo ja tabletek nigdy nie brałam i on musiał myśleć o tych sprawach. Mówi że nawet lepiej by było jakbym tak od razu nie zaszła bo by miał więcej okazji do świadomego przeznaczania swoich chłopaczków :)))
 
mamo pewnie jak masz się męczyć to odstaw
ja to chyba zwariowałam i tyle:-( ale hormony mi zwariowały bo nie ma innego wytłumaczenia
może w końcu przejdzie :wściekła/y:
zobaczymy jutro dziś tak jak wspomniałam złość przeszła w płacz więc może jutro płacz przejdzie w uśmiech
miejmy nadzieję bo mój w końcu nie wytrzyma :-p

miłego popołudnia
życzę idę się położyć
pozdrawiam Was wszystkie serdecznie :*:*:*

wpadnę na forum jak opanuję trochę nerwy
 
Ostatnia edycja:
Witam :) Forum śledzę od dawna udzielam się od kilku tygodni :) W tym cyklu zaczęliśmy oficjalne staranka o nasze pierwsze i bardzo upragnione dzieciątko.
Widzę, że się już tutaj dobrze znacie więc moje pytanie jest następujące...Czy mogę do Was dołączyć ? :)
 
Witam :)) was nadrobić, to graniczy z cudem:-D:-D

Kinga, Iwonka2b- witam

Sylvi- nie dziękuję, ale mam nadzieję, że za rok już będą te spacery:-p

Wisienka- a może kłótnia z Polem i Tatem, to wina fasolki:-p

Mama05- dzieciaki superaśne:tak:

Młodam- pisz co Ci leży na serduchu. Tulę

Pysia- skoro poród nie bolał, to na bank był to sen:-D w rzeczywistości nie będzie tak wesoło:sorry2:

Sol- a może ten sen to przepowiednia:sorry2:
I NIE RUSZAJ OKIEN!!!!!!:wściekła/y:

bB77- GRATULUJĘ!!!

takaJednaKobietka- witam na forum

Dziewczyny, mi się wydaje, że te co mają humorki, to Fasolki:tak: Zobaczycie za parę tygodni:-):tak:;-)

 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam :) Forum śledzę od dawna udzielam się od kilku tygodni :) W tym cyklu zaczęliśmy oficjalne staranka o nasze pierwsze i bardzo upragnione dzieciątko.
Widzę, że się już tutaj dobrze znacie więc moje pytanie jest następujące...Czy mogę do Was dołączyć ? :)
witaj! :)) co za pytanie jasne że można tu dołączyć! :-)
Życzę powodzenia w starankach o dzidzie :)


iwonka spokojnie.... ;) bedzie lepiej zobaczysz! wrócisz tu z bananem na twarzy ;-)
Ewcia822 podoba mi sie to podejscie jak bedzie to bedzie... :) to tak jak u nas. Powodzenia!!!! ;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry