reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
lovely możliwe że przez stresa wszystko Ci się opóźnia :baffled:

...a Ja właśnie wstawiłam kurczaczka z ziemniaczkami i warzywami...także nie długo u mnie obiadek,troszkę późno ale byliśmy dziś z mężem i synkiem w parku i tak jakoś nam zleciało :happy2:

a co u was?jak mija weekend?
 
reklama
Aga - też sądzę, że to przez stres :( ale już czuję jak mnie brzuch coraz bardziej boli więc mam nadzieję, że jutro albo pojutrze dostanę @

A u mnie zero nowości - siedzę i wkuwam :/
 
agus a ile ma twoja emilka obecnie, bo na sygnaturze to nie ma jeszcze zabkow :) szybko sie staracie :) gratuluje odwagi!!!

Chcieliśmy mieć odstęp 2 letni jeśli chodzi o roczniki i chcemy żeby 2 dzidziuś urodził się gdzieś pomiędzy lutym a czerwcem wiec będziemy chcieli zacząć starania tak kolo maj tego roku a Emilka będzie miała wtedy 8 miesięcy a zanim się uda to nie wiadomo. O Emilkę staraliśmy się tylko 2 miesiące ale kto to wie jak będzie tym razem .

agus-co to za witaminy wspomagające zajscie w ciąże?? bo nic nie słyszałam! chyba ze myslisz o oleju z wiesiołka....

Tutaj te witaminy nazywają się Pregnacare conception i sa rekomendowane przez lekarzy. (Kolerzance polecil jej GP przed staraniami) Nie wiem co dokladnie jest w skladzie takiego innego niz w zwyklych witaminach ale jak mam tak czy siak brac witaminy to moge sprobowac te, napewno jak nie pomoga to nie zaszkodza.:-D
 
Witam i ja po przerwie ;)

Od środy pracuję i jest naprawdę super. 2,5 miesiąca w domu to już było z wiele! Szczególnie dla mnie ... jak ja na zwolnieniu max 3 dni byłam ....

Są też minusy np. brak czasu na forum ale pamiętam o Was! I będę zaglądać jak tylko czas pozwoli ....

no wiec mi wg porad ksiazkowych i internetowcych "groza" sami chlopcy bo zycie kreci sie tylko wokol kawy, czekolady i miecha :) owoce warzywa i nabial moglyby nie istniec dla mnie...

pozdrawiam serdecznie!

kurczę a ja mam pomieszane - czekolada, owoce i nabiał ... mam nadzieję, że juz za niecałe dwa tygodnie się okaże co się udało ;)

Hej, dziewczyny!!
Właśnie szykuję obiadek, jeszcze muszę wyskoczyć do pracy na godzinkę :) Dzielnie łykam folik. Wczoraj wieczorem już prawie zasypiamy i męzowi się przypomniało- że ON nie wziął :szok::-) Oczywiście na półspiąco wygramolił się z łóżka, żeby nadrobić stratę :sorry2: Wariat :-D jak już się chwalę tą moją systematycznością, to po przerwie świąteczno-noworocznej wróciłam do ćwiczeń i katuję się na aerobiku regularnie :)

PS. Zamiast dzidziusia w avatarze moja psia miłość :)

super systematyczność, ja dałabym jeszcze radę ale mój J to nie .... on o wszystkim zapomina ;(

cześć dziewczyny

ja porobiłam już wszystkie badania przed ciążowe i mogę się starać o drugie dziecko, tylko czekam aż mąż się zdecyduje jeszcze ;-) mam nadzieję że to nastąpi już niedługo

witam wszystkie staraczki, serdecznie i ciepło

życzę powodzenia i udanych staranek ;)
 
Dziękuję dziewczynki za te dobre słowa. Wszystkim wiruski ciążowe wysyłam:-):-):-)
Proszę trzymajcie za mnie kciuki. Żeby tylkoi się udało:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Hej! Mam na imię Gosia mam 23 lata. Mamy już z M pociechę o którą staraliśmy się ponad rok...czekamy na poprawę warunków mieszkaniowych wtedy zaczniemy się starać o następne szczęście! Podglądam troszeczkę Wasz wątek:tak:Wszystkim dziewczynom bardzo kibicuje-myślę,że dołączę do Was już niedługo;-)znaczy się w przyszłości:-)
Czy przyjmiecie mnie do swego grona?
Pozdrawiam
 
reklama
Witaj Majeczka;)
Pewnie że Cię przyjmiemy:) :happy2:
Jest już tu nas co raz więcej,fajnie i wszystkie sobie kibicujemy :tak:

Ja oficjalne staranka zaczynam w wakacje:)ohhh ciekawa jestem co przyniesie nam ten nowy rok:)
Wczoraj tak poważnie rozmawiałam z mężem o rodzeństwie dla naszego synka i oboje uznaliśmy że to już czas.Jak na razie 4 miesiące temu odstawiłam tabletki i w wakacje zaczynamy działac :happy2:no chyba że wcześniej fasolka przyjdzie sama...:cool2:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry