reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
dziewczyny a mi juz kàpmletnie odbilo... planuje dzidzie na 2011 ( corcie), a dzis z wyprzedazy wrocilam z tunika i komplecikiem. oba ciuszki rozowe i na 3 i 6 m-cy :)
dodam ze mam synka, rocznego ;)


nic nie mnów ja po świątecznych zakupach wróciłam z koszulką na maluszke z napisem my dady rulez a dziecka narazie nie widac ;-)
 
reklama
nic nie mnów ja po świątecznych zakupach wróciłam z koszulką na maluszke z napisem my dady rulez a dziecka narazie nie widac ;-)

no to od razu czlowiek czuje sie mniej szalony :))))
jak bylam w ciazy, to jeszcze nie wiedzilam ze synek ale juz kupowalam ciuszki. od pierwszego m-ca. takie unisex. ale choc cholerka wiedzialam ze za 8 m-cy sie pojda w ruch. a teraz, raz ze za prawie dwa lata ( dwa lata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!), to jeszcze nie wiadomo czy nie ebdzie chlopczyk kolejny hehe
a w babskie ubiore mu laki ;)
 
Mi tez na początku ciąży jak jeszcze nie wiedzieliśmy kogo będziemy mieć zdarzyło się kupić sukieneczki ... ;-);-)<a co by było gdyby był wtedy chłopczyk:-D:-D:-D>

A wie możne któraś z Was czy po cesarce mogłabym rodzic naturalnie następne dziecko na przykład 17-18 miesięcy po pierwszym porodzie?? czy musi być to kolejna cesarka?? Wiem najlepiej zapytać się lekarza ale to zrobię jak będę już bliżej kolejnego maluch w brzuszku;-);-);-)
 
A wie możne któraś z Was czy po cesarce mogłabym rodzic naturalnie następne dziecko na przykład 17-18 miesięcy po pierwszym porodzie?? czy musi być to kolejna cesarka?? Wiem najlepiej zapytać się lekarza ale to zrobię jak będę już bliżej kolejnego maluch w brzuszku;-);-);-)

Ja tez po cesarce :-( Mial byc porod naturalny-skonczylo sie cieciem.
Mi lekarz powiedzial bym poczekala 1,5 roku na starania o druga dzidzie, bym mogla rodzic naturalnie.
Moja znajoma jest teraz w ciazy - taka niespodzianka im sie zagniezdzila - dokladnie 8miesiecy po cc, i lekarz ja nastraszyl ze blizna moze nie wytrzymac i grozi jej porod przedwczesny, i na 100% bedzie miala cc.

Jednak gojenie sie blizny to indywidualna sprawa, ja kolo maja/czerwca zamierzam odwiedzic innego gina (nie tyn do ktorego teraz chodze) by wypowiedzial sie na temat mojej blizny 'od srodka', tez bym chciala drugi porod miec naturalny :happy2:
 
Witam was dziewczyny:)
Przepraszam że ostatnio mało piszę ale od wtorku wróciłam do pracy po dwu tygodniowym urlopie i jakoś czasu mi na bb brak,jak tylko będę miała wolne chwilę będę was odwiedzała;)

Witam nowe staraczki 2011

Inke po laserze spoko,jak na razie miałam tylko próbę laseru,nie mam żadnego uczulenia na laser także za około półtorej tygodnia idę na pierwszą terapie laserową,co prawda troszkę bolesną,bo dziwne to uczucie ale do przeżycia.Bliżej zabiegu dam znac i po zabiegu także opiszę jak było:)

A teraz uciekam spac
Dobrano laski!!!
 
Inke po laserze spoko,jak na razie miałam tylko próbę laseru,nie mam żadnego uczulenia na laser także za około półtorej tygodnia idę na pierwszą terapie laserową,co prawda troszkę bolesną,bo dziwne to uczucie ale do przeżycia.Bliżej zabiegu dam znac i po zabiegu także opiszę jak było:)

A teraz uciekam spac
Dobrano laski!!![/QUOTE]

to koniecznie daj znac aga, bo mnie tez ten temat interesuje, choc sie wystraszylam po terpaii laserowej pajaczkow... bardzo bolalo i strasznie duzo seansow potrzebnych bylo zeby znikly
a po ciazy duzo nowych ....................;
no i sie podlamalam, ze to bedzie walka z gory przegrana ( pajaczki)
a laserowa depilacja to inna sprwa, alergii dostaje juz na domowa depiilacje, w wiekszosci salonow roba na cieplo, a ja nie mogê!!!!!!! mal problem z krazeniem
wiec sama wlacze, ale juz mam dosc!
czekam na info agnieszka!
 
hejka

ja tylko na chwilę bo zbieram się do pracy:)

josephine-dam dam znac jak było,ja też mam problemy z kążeniem także depilacja na ciepło odpada :baffled: dlatego zdecydowałam się na laser.


miłego dnia pa
 
hejka

ja tylko na chwilę bo zbieram się do pracy:)

josephine-dam dam znac jak było,ja też mam problemy z kążeniem także depilacja na ciepło odpada :baffled: dlatego zdecydowałam się na laser.


miłego dnia pa


ok, wiec czekam na sprawozdanie :) milego dnia i powodzenia w pracy! papa
 
Hej dziewczyny! :)
Jak tam Wasze przygotowania do bycia mamusią?
Ja czekam na @, bo powinna przyjść niedługo no i potem jak sie skończy to maszeruję do ginekologa :)
 
reklama
lovely ja zaczynam starania dopiero za rok, wiec narazie pozwalam sobie na wszytskie mozliwe grzechy ;) no chyba ze zrezygnuje z idei porodu miedzy wrzesniema grudniem i starania zaczna sie moze od wakacji, ale troche watpie... bo zawsze chcialam rodzic pod koniec roku, uwielbiam jesien :) a tu trwa ona dlugo :) poza tym maly we wrzesniu 2011 pojdzie do przedszkola, to bedzie latwiej, bede miala czas na opieke nad drugim dzidziulkiem
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry