reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
[h=6] Mikołaja bogatego,
śniegu bielutkiego,
choinki pachnącej
i gwiazdki błyszczącej.
Minimum stresu,
maksimum miłości
i tyle radości
ile karp ma ości!
[/h][h=6]WESOŁYCH ŚWIAT ! I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !! ;] Zyczy Roksana i Rafałek ;-)

a teram pochwale się Wam moim syneczkiem ;*[/h] P221211_09.51.jpgP221211_09.52_[02].jpgObraz 007.jpgObraz 002.jpg
 
reklama
mlodamamusia Oooo .. ! :)))))))))))))))))))) pięknie!! :-D

made jak mogłaś..!! Rozbudziłaś nadzieje na wspólną kawę i odchodzisz..!!! :dry::-p

rurkka dolewka czekolady?? Spienić mleczko??? :-D:-)
 
rureczka zapraszam :-):-) mam tylko nadzieję, że lubisz białe, upierdliwe i narzucające się ze swoją miłością i potrzebą uwagi labradory :-D:-D:-D i przemykające chyłkiem czarne koty :-p
 
Ooo miód na moje uszy. Chciałam zawsze psa, i nawet namawiam Łukasza właśnie na labradora zeby się z Dzidziem razem chowali, ale marnie to widzę- powiedział, że nie będzie wyprowadzał przed pracą:sad::sad::sad:
 
rureczka na wspólne chowanie szczeniaka labradora i maluszka nie namawiam.... ja wychowywałam Bilona przez jego pierwsze pół roku - labradory są wyjątkowe :-p

Kosztowało mnie to więcej zarwanych nocy (na wynoszenie na dwór co dwie godziny!!) niż przy dziecku, ciągłe sprzątanie siuśków i kupek, codzienne gotowanie (bo one mają wrażliwe żołądki jak są małe.. potem zresztą też :dry:) Aaaaa.. i jakieś 8-9 par butów nieuważnie zostawianych na dostępnej wysokości :no: Ale faktycznie są to najodpowiedniejsze psy dla dzieci - niesamowicie łagodne i ciągle chcą się bawić :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
AAAAAA KOLEŻANKI MOJE DROGIE :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:


WYBACZCIE, ŻE JA OSTATNIO TAK TYLKO Z KRZAKÓW, ALE MAM NOWINĘ WARTĄ ZAKOMUNIKOWANIA CAŁEMU ŚWIATU :-D:-D:-D:-D


A MIANOWICIE MAMY PIERWSZY ZĄBEK, BARDZO MALUTKO JESZCZE GO, ALE JUŻ CZUĆ
:tak::szok::-D:rofl2:

UFFFF ulżyło mi dumnej matce :tak:;-):tak::-D

!!! Leopoldynko pupinko kochana, rośnij duży i zdrowy i bądź szczęśliwy w życiu :* :tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry