reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
oJEEJ..!!! ZAPOMNIALAM O NAJWAZNIEJSZYM, co mą duszę cieszy od wczoraj ... zaraz wstawię, tylko mała mi pozwoli... bo u nas chyba ząbki - kluseczka zawodzi z rączkami w buzi moja malutka :sorry2:
 
a ja się poddaje-odkąd moje dziecie nauczyło się kulac to mam przechlapane-ciągle ląduje na brzuchu i krzyk bo źle-najgorzej że po jedzeniu i wszystko ulewa...

Lil-dobrze że gwiazdka co roku-może za rok Maciuś wystąpi i się uda go nagrac?a fotel z ikei-to taki czerwony, zamykamy pomarańczową budką???

Kocur-filiżanka pierwsza klasa;)
 
Kocurku nie martw się - przynajmniej mała szybciej będzie mogła wziąć "coś na ząb" - a kocurki i tak zawsze na 4 łapy spadają! Nie wiem czy to ma sens co napisałam??? :baffled:

Made
poproszę więc o te buziaczki! Ale dla mnie, bo Maciusiowi wcale nie jest przykro, że nie poszedł do przedszkola....:dry: A Maciuś też zawsze przed zaśnięciem musiał się wyryczeć...uznałam, że TEN TYP tak ma i już....

Paulinka dokładnie ten fotel!
 
made: och... to ten zygmus cwaniaczek... :)

lil : no u nas imieniny L. 15.11 pozniej 3 tygodnie i mikolaj, 2 tygodnie urodziny i 2 dni i gwiazdka! maly jest tak zakrecony ze juz nie wie o co kaman... niania go dzis poyta co dostal na urodziny a on z grubej rury "od gwiazdora poprosilem plauymobile zamek i rycesrzy i smoka i ciezarowke i auto (...)" ...
no nic... bedzie starszy to dpokladnie polapie sie w datach ;)
co na urodizny 26.11 dostal juz nie pamieta... co zrobic jak tak sie zaciazylo grudniowo ;)
na pocieszenie theophile : urodziny 26.11, mikolaj 10 dni pozniej, imieniny 20.12 i gwiazdka 4 dni pozniej
hahahahhaa
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry