reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja też kocham mojego gada;) a jakie mięsko robi dobre albo pizzę;) albo spagetti;)
i się zaśliniłam;)))
u nas też nie ma podziału-jak ja wysiadam to on wtedy zasuwa-mimo że pracuje poza domem;) bo ja mam pracę w domku ale 24/h
 
reklama
Cześć dziewczyny!! 2lata temu zakładałam ten wątek w nadziei, że w 2011roku zostanę mamusią :-) co prawda chciałam juz urodzić, ale złożyło się tak, że dopiero w 2011 zaszłam w ciążę i nie żałuje :-) bardzo się cieszę, że tak wyszło!!
Nie wiem czy tu się jeszcze udzielają mamuśki z którymi pisałam na samym początku, jeśli tak to po prostu chciałam się pochwalić i mam nadzieję, że sie odezwiecie co tam u was!! :-)

Pozdrawiam świąteczni wszystkie udzielające się w tym wątku i życzę wam wysypu ciąż!!!!:tak::tak::tak:

my sie nie znamy , ale ogromne gratulacje !!! :)))

l



Asionek - oby Ci szybko te boleści uszne ustąpiły :) Moja babcia miała taką roślinę doniczkową, i kiedy tylko kogoś ucho zabolało, to rwała taki listek, rolowała i wsadzała do ucha. Nie pamiętam jak się ona nazywała...hmm....ale zaraz poszperam w internecie, może akurat ;-)

HA! Wiedziałam...
Wklejam Ci Asionku tekst osoby jednego z portali, która to właśnie stosowała:
-"jeśli masz w domu roślinę: geranium to włóż sobie pognieciony cały listek (tak aby puścił sok), działa rewelacyjnie na ból ucha, po kilku godzinach ucho przestaje boleć, niedawno przetestowałam
icon_smile.gif
"

no niestety roslinki nie mam :( na szczescie nie boli bardzo i jakby mniej niz rano , moze przejdzie samo ?? :)

fajnie taki maz co ciasteczka piecze tylko pozazdroscic :)))

Młoda-Rafik w tak młodym wieku robi karierę aktorską;)))??? cudnie wyglądał;)

a my po kontroli bioderek-oczywiście że wszystko oki;)

ciastka upieczone, ciacho też-wystarczy krem utrzec i przełożyc-jutro bierzemy się za sałatki

pech normalnie-chyba moi dziadkowie na święta przyjadą...szkoda słów... ech ech

ha ha ha właśnie odkryłam fotki Jos na fb;)

fajnie , ze bioderka ok !!
pracowite zuczki jestescie :)) moj nie ma mi kiedy pomoc :/
 
Hmm....to mój pizzy nie robi :baffled: teraz nie wiem co zrobić :confused::-D:-D))
A tak między nami, może zdradziłabyś przepis na dobre ciasto do pizzy, hm? Bo ja próbowałam kilka przepisów i każdy jeden niezbyt udany :/
 
mój mąż robi ciasto metodą prób i błędów;)))))))))))) ale spróbuje jutro od niego wyciągnąc;))))))))))))
Asionek no mój też nie zawsze ma czas, ale jak jest w domku to mi pomaga;)))
 
Paula - to będę molestować :-p o to ciasto :)))))


Asionek - a w kwiaciarni by nie mieli tej rośliny? Nazwa raczej łacińska ;-) W każdym razie zdrowia życzę :)
 
Dzień dobry! BUZIAKI DLA WSZYSTKICH! Jak dam radę to będę się dziś odzywać, ale marnie to widzę... :-)

Aha dopiero wczoraj dowiedziałam się, że jest odciągacz kataru KATAREK - podłącza się go do odkurzacza...podobno rewelacja...wyciąga katar nawet z zatok...tylko kosztuje z przesyłką około 50 zł - ma któraś jakieś doświadczenia z tym związane??
 
hej hej

Asionek a widzisz przestraszyłaś się śmierdzącej roślinki i od razu ci przeszło;)))

Lil ten katarek ma Made-a z tego pisała świetny i się bardzo przydaje-ja mam zwykłą fridę i też daje radę

a resztę babeczek proszę o wyjście z krzaków;))

Wiola-jeśli podczytujesz to da znac że po tych zakupach z Iwą wszystko u ciebie w porządku;)
 
reklama
Dzień dobry młodzieży :-)))))

Liluś - o katarku już pisałam, Paula ma pamięć komputerową :)))) i jeśli o mnie chodzi, a właściwie o nasze nosy, tak, tak...NASZE, to katarek jest re we la cyj ny ! Nam katerek poleciła pediatra :tak: i chwałą jej za to !
Poniżej słów kilka:
Katarek
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry