reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Liluś - z wielką przyjemnością :-D))))) BUZIAK KOCHANA !!!



Kocurek - kto Cię tak bardzo lubi ? :-p:-):-D)))) Po cichu zazdroszczę takiej koleżanki ;-)


Właśnie wróciłam z poczty, bo listonosz mi wręczył awizo, że niby przesyłka uszkodzona i odbiór na poczcie :/ no i trzeba było zdjąć fartuszek i się lekko podlansować :zawstydzona/y: Na szczęście okazało się, że wszystko w porządku z zawartością :)



Kocurek Kochana moja, najdroższa i najwspanialsza....podałabyś made przepis na zawijanego makowca, co ? ;-)
 
reklama
Fiu fiu jakie tajemnicze karteczki:-D

Dziewczyny stałam prawie godzine w rybnym :crazy: na szczęscie kupiłam już wszystko, łącznie z prezentami dla całej rodzinki:-D szkoda tylko, że mój portfel wyczyszczony do cna... ale:-D:-D:-D:-D o 7 rano wpłynęła wypłata na konto:-D:-D ach:-D
 
hej misie
melduje sie jeszcze z asia w brzuszku. Moja córa jest bardzo grzeczna i wczoraj na kontroli spisała sie na medal. Pessar trzyma rozwarcie nie postępuje;) na usg malutka jak malowanie, waży prawie 3kg jest w pozycji gotowa do startu. Na ktg skurcze pojedyńcze bez większego znaczenia. Przebadali mnie na wszystkie strony. Morfologia i mocz książkowo GBS ujemny;) Jesteśmy zatem gotowe. Plan jest taki, że jak mała nie zechce inaczej to 3 stycznia do szpitala zdejmujemy krążek i granat odbezpieczony. Liczę więc, że 3-4 malutka będzie z nami. (jak coś to ginpowiedział że troche pomogą żeby sie nie leniła)

a ja to wam zazdroszcze tych przygotowań bo nadal leże bo mnie tak krzyż boli bo sie wczoraj 2h osiedziałam na ławce w poczekalni. Wieczorem jak mój mężuś wróci to robi wafle z nadzieniem czekoladowym, jutro jajka faszerowane i sałatka jarzynowa, śledzie już mam, reszta potraw zostanie zakupiona lub przyniesiona;)

kocurek fajna karteczka i ozdoby super

jos dużo zdrówka dla Poldusia i niech rośnie ku radości mamusi:-D

rureczka tylko sie nie przemęczaj z tymi przygotowaniami nie wszytsko musi być super to moja filozofia w tym roku;)
 
Łee...miałam nadzieję na jakąś długą lekturę, a tu zaledwie kilka postów :baffled: Czy wszystkie babeczki są w kuchni ???
My właśnie wróciliśmy ze spacerku, sypie śnieg i tak przyjemnie szczypie w policzka :))) Maniek padł w łóżeczku, a Zygmuś jak spał tak śpi :-D)))
Myślę, że jakaś kawa w dobrym towarzystwie nie opóźni tych Świąt :-p:-) Która koleżanka chętna ?
 
reklama
To ja chętnie... Made sie nie podzieliła, to będzie miała mysie świeta:-D

Gdzie się Młoda tak długo podziewa?? Dawno jej nie było...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry