reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
kurka czuje sie taka przymulona , ze masakra :/ dobrze , ze maly ma drzemke wlasnie :) pozniej kapiel , cyc i spanieeee :)




hej hej

Asionek-masz olejek kamforowy? trochę na watkę i do ucha




a ja jestem zła, grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, mam pecha do allegro-ale nie do sprzedaży, tylko do kupna wylicytowanych rzeczy...
1. kupiłam Danielkowi niby w stanie bdb komplet czapka, szalik, rękawiczki H&M-kiedy doszło zobaczyłam że był zmechacony-a myśle, a co tam-schowałam do szafy-wystawiłam komentarz-pozytyw-nie lubię bruźdźic ludziom-potem wyciągam, patrzę a tam dziury w czapce!!!!!!!!!!!! próbowałam skontaktowac się z panią, zero odzewu-zaszyłam czapkę, wygoliłam zmechacenia i wszystko ładnie już wyglądało-ale że już nie mogłam patrzec na to (jakiś uraz miałam) więc sprzedałam dalej na allegro-kupiłam nowe w sklepie H&M
2. kurteczka jak nowa next dla małej-zimówka-nie przyszła w ogóle, zero kontaktu-sprawa będzie zgłaszana na policję-allegro już wie
3. kurteczka na podwórko do targania, dla Danielka-czekam już 1,5 tyg i nie ma kontaktu ze sprzedającym-no szlak by to trafił!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wymiękam....

no wlasnie nie mam :(

niezly pech z tym Allegro :( oby jednak ci co zagineli odezwali sie !!






Asionku na razie weź apap i nie myśl o antybiotyku! Poza tym to chyba nie zawsze oznacza koniec karmienia???? Ja w ogóle zamówiłam w aptece VAXOL do czyszczenia uszu zamiast patyczków - bo Maciusia ostatnio też uszko bolało - wiele problemów z uszami mamy niestety z nadmiernej higieny patyczkowej! PATYCZKI PRECZ! Trzymam kciuki!

dzieki mam nadzieje , ze przejdzie jednak i obedzie sie bez lekow :/
ja patyczkow nie uzywam dla malego , kupilam te specjalne , ale leza ... polozne w szpitalu po kapieli z waty kazaly takie wieksze kulki zrobic i nimi delikatnie osuszyc uszko i tak robie :)

Dzień dobry :-):-):-)

piekne te ozdoby , kubek jeszcze lepszy , juz nie wspomne o ciescie !! :)))

helol :)



asionek : nie wiem co mam poradzic co do ucha;.. sama mialam zapalenie ucha raz w zyciu i to w wieku 21 lat, no i byl faktycznie antybiotyk... ale moze wrazie gdyby sie rozwinelo to mozesz dostac jakis antybiotyk co mozna karmic...? wkoncu i dla noworodkow sa antybiotyki
moj T. mial 11 dni jak dostal antybiotyk w kroplach do oka na zapchany kanalik... musisz zapytac lekarza... ale ucho jendo jets pewne - lepiej wyleczyc
niewyleczona : choroba ciagle wraca, moj tata tak ma i z czasem nawet zaczal w nim tracic sluch... takze jak bedzie bolec to wio do lekarza!

zobacze co bedzie jutro i jak cos pojde do lekarza ... oby przeszlo , bo z tego co widze to chyba od gardla , bo tez boli mnie troche i w buzi na dziaslach mam jakies balace gule wiec pewnie infekcja jakas :/

hej misie
melduje sie jeszcze z asia w brzuszku. Moja córa jest bardzo grzeczna i wczoraj na kontroli spisała sie na medal. Pessar trzyma rozwarcie nie postępuje;) na usg malutka jak malowanie, waży prawie 3kg jest w pozycji gotowa do startu. Na ktg skurcze pojedyńcze bez większego znaczenia. Przebadali mnie na wszystkie strony. Morfologia i mocz książkowo GBS ujemny;) Jesteśmy zatem gotowe. Plan jest taki, że jak mała nie zechce inaczej to 3 stycznia do szpitala zdejmujemy krążek i granat odbezpieczony. Liczę więc, że 3-4 malutka będzie z nami. (jak coś to ginpowiedział że troche pomogą żeby sie nie leniła)

super , ze wszystko jest ok !! pewnie sie juz doczekac nie mozesz ? :))

Mikołaja bogatego,
śniegu bielutkiego,
choinki pachnącej
i gwiazdki błyszczącej.
Minimum stresu,
maksimum miłości
i tyle radości
ile karp ma ości!


WESOŁYCH ŚWIAT ! I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !! ;] Zyczy Roksana i Rafałek ;-)

a teram pochwale się Wam moim syneczkiem ;*


Zobacz załącznik 418922Zobacz załącznik 418923Zobacz załącznik 418924Zobacz załącznik 418925


i nawzajem :)
malutki przeslodki !! :))

AAAAAA KOLEŻANKI MOJE DROGIE :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:


WYBACZCIE, ŻE JA OSTATNIO TAK TYLKO Z KRZAKÓW, ALE MAM NOWINĘ WARTĄ ZAKOMUNIKOWANIA CAŁEMU ŚWIATU :-D:-D:-D:-D


A MIANOWICIE MAMY PIERWSZY ZĄBEK, BARDZO MALUTKO JESZCZE GO, ALE JUŻ CZUĆ
:tak::szok::-D:rofl2:

UFFFF ulżyło mi dumnej matce :tak:;-):tak::-D


wielkie gratki dla Remika !! :)
 
reklama
Cześć dziewczyny!! 2lata temu zakładałam ten wątek w nadziei, że w 2011roku zostanę mamusią :-) co prawda chciałam juz urodzić, ale złożyło się tak, że dopiero w 2011 zaszłam w ciążę i nie żałuje :-) bardzo się cieszę, że tak wyszło!!
Nie wiem czy tu się jeszcze udzielają mamuśki z którymi pisałam na samym początku, jeśli tak to po prostu chciałam się pochwalić i mam nadzieję, że sie odezwiecie co tam u was!! :-)

Pozdrawiam świąteczni wszystkie udzielające się w tym wątku i życzę wam wysypu ciąż!!!!:tak::tak::tak:
 
lovely - czuję się w obowiązku, podziękować Ci za ten fantastyczny wątek :tak: i serdecznie gratuluję błogosławionego stanu :))
Również życzę zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia :)


Boogi - Kochana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wycałuj tego przystojniaka od made :* Gratuluję pierwszego ząbka :-D))) Masz powód do dumy :tak:


Asionek - oby Ci szybko te boleści uszne ustąpiły :) Moja babcia miała taką roślinę doniczkową, i kiedy tylko kogoś ucho zabolało, to rwała taki listek, rolowała i wsadzała do ucha. Nie pamiętam jak się ona nazywała...hmm....ale zaraz poszperam w internecie, może akurat ;-)

HA! Wiedziałam...
Wklejam Ci Asionku tekst osoby jednego z portali, która to właśnie stosowała:
-"jeśli masz w domu roślinę: geranium to włóż sobie pognieciony cały listek (tak aby puścił sok), działa rewelacyjnie na ból ucha, po kilku godzinach ucho przestaje boleć, niedawno przetestowałam
icon_smile.gif
"
 
Ostatnia edycja:
lovely : witaj i jeszcze raz gratki :) zagladaj czasem do nas :)

just : gratki zabka !!!!!

kocuro : kartka slicznaé, mam w domu bardzo podobna ;) i tez jest to najladniejsza kartka jaka dostalam :)

mloda : sliczne fotki ! bedzie super pamiatka!

asionek : zdrowka !!!!

a tutaj male co nieco z dzisiejszego swieta :
 
hej i przez zamieszanie w kuchni nie zdążyłam na Jos-owe fotki- a może potem coś na fb będzie????;)

Made-ta roślina do ucha strasznie śmierdzi-mam coś takiego u siebie i gdyby Asionek był w polsce to już bym wysłała...

Boogie jeszcze raz gratki dla małego ząbkacza;) nam już się prawie dwie dolne jedynki pokazały i jakby dziecko spokojniejsze;) a powiedz, podpowiedź prezentowa pomogła??

Młoda-Rafik w tak młodym wieku robi karierę aktorską;)))??? cudnie wyglądał;)

a my po kontroli bioderek-oczywiście że wszystko oki;)

ciastka upieczone, ciacho też-wystarczy krem utrzec i przełożyc-jutro bierzemy się za sałatki

pech normalnie-chyba moi dziadkowie na święta przyjadą...szkoda słów... ech ech

ha ha ha właśnie odkryłam fotki Jos na fb;)
 
Ostatnia edycja:
Paula - czyli to ta sama roślinka :-D))) Fakt - nie pachnie ładnie, ale pomaga ;)
Wyjaśniło się coś z tymi nieszczęsnymi ubrankami z Allegro ?


jos :((((((((((( ja nie mam FB...
Dałoby radę...? Ładnie proszę :zawstydzona/y:
 
Made-więc tak-kurtka Mai już raczej nie przyjdzie-zero kontaktu więc trzeba na policję
Kurtka dla Danielka-pani oburzona odpisała "Allegro Pana wpłatę przelało mi na konto 15 grudnia. Przesyłka z kurtką została wysłana dnia 20 grudnia. Nr przesyłki 1777664679. (3 dni robocze na wysłanie przesyłki to chyba nie za długi okres). Rozumiem Pana zniecierpliwienie ale niestety przelew za pośrednictwem allegro dociera do sprzedawcy dopiero po kilku dniach. Jeżeli zależało Panu na szybkiej przesyłce należało wybrać opcję priorytetu."
szczegół że aukcja z 13 grudnia-od razu wpłata, ja też sprzedaje na allegro i zależy mi by wszystko szybko wysłac i jak dostaje od allegro że ktoś coś wpłacił to od razu wysyłam-a pieniążki z allegro potem spokojnie przelewam na konto własne
a mąż kupił dziś małemu kurtkę f&f w tesco-nie chciało mi się czekac na tą,więc jakby coś będzie miec dwie-i chyba po tym co on wyrabia na śniegu- widzę że się przydadzą;))))
 
Paula - powiem Ci, że choć bardzo się staram czytać opinie o użytkowniku od którego kupuję, to i tak nie uniknęłam przykrych sytuacji. Przed narodzinami Mańka zamówiłam na Allegro wózek, za który zapłaciłam, a którego do tej pory na oczy nie zobaczyłam :/ Temat umarł śmiercią naturalną...
Teraz czekam na dwie przesyłki i mam nadzieję, ze tym razem historia się nie powtórzy i dotrą do mnie :)
A z tego, że Danielek będzie miał dwie kurtały, to się akurat cieszę :-) Maniek skorzysta :-p:-D)))))
 
Made-ty cwaniaro;)))) a Danio będzie miec 3 kurteczki;) jedna Nexta to taka wyjściówka bardziej a te będą do jego szaleństw na podwórku-mam nadzieję, że któraś przeżyje;)

no niestety tak czasami jest z allegro, trudno...

jej a mąż mi dzisiaj okna umył-nawet szklane drzwi od szafy wypucował-szczegół że groził przy tym dzieciom:-D-chodzi o jej brudzenie;)-jeszcze musi podłogę umyc-ja muszę niestety trochę się oszczędzac
 
reklama
Paula - przyznam Ci się, że ja też się nie przemęczam :-))) Rana po CC dłuuuuuuuuuugo jeszcze rwać będzie :-p:-D:-D:-D))))) hahhaaa ale tak serio, u nas nie ma jakiegoś podziału, ja to, a ty tamto...jeśli czuję się zmęczona, to mąż właściwie ogarnia cały dom i nawzajem :) a jakie ciasta piecze...mmmmmmmmm :))))) Kocham Go :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry