reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek tuż tuż...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jeszcze ja z tych weekendowych imprezowniczek.

Bardzo dziekujemy za kartki urodzinowe, które jeszcze caly czas dochodza. Goscie byli zachwyceni tym "naszym" pomysłem.

Urodzinki sie udały. Mateusz był w szoku od samego rana. Patrzył co się dzieje? Balony, serpentyny, rodzice czasu dla niego mieli. Ale po południu mu to wynagrodziliśmy. Bardzo mu się podobało to, ze byli goście, ze pił szampana PIKOLO, że było STO LAT, tort itd. Na życzenie pokazywał wszystko co umie.
No i nadeszła pora, na którą wszyscy czekali. Wrózba, kim zostanie w przyszłości. Położyłam łyżkę kucharską-drewnianą, pędzelek, kieliszek, pieniązek i różaniec. Wybór padł na pędzelek, potem łyzka, potem pieniążek, na kieliszek nawet nie spojrzał a różaniec wyrzucił. Bedzie artystą (w szerokim tego słowa znaczeniu) ale i ugotuje, a przy tym zarobi na zycie;-) .
Prezenciki to przeważnie pieniażki, bo każdy mówił, ze kupimy co potrzeba. Ale i ubranko dostał i traktor z przyczepą ( co sie go odpala) i klocki tez.

Pominąwszy fakt, ze teściowa zepsuła mi imprezę już zanim się zdążyla zaczac, to było przefajniście, a najważniejsze, ze Mateusz był zadowolony i tak pysznie zmęczony po swoich urodzinkach, ze nie miał siły kiwnąć palcem:tak: .
 
reklama
Kubuś dziękuje wszystkim za życzenia i karteczki:-) bardzo lubi je oglądać a najchętniej to by spróbował jak smakują:-D

U nas imprezka też się udała, prawie wszyscy goście dotarli zabrakło tylko chrzestnego, podobno bardzo był zapracowany. Kuba mimo wczesniejszych prób zdmuchiwania świeczki chciał gasić ręką, musiałam mu pomóc.
Prezenty jakie dostał to: pieniadze, ubranka i zabawki, które bardzo mu się spodobały i teraz tylko nimi się bawi
 
A ja poszłam dziś do sklepu, żeby kupić Inguni prezent urodzinowy - wielkie klocki chicco. Miałam złe przeczucia, które niestety się sprawdziły:tak: . Inguch wybrał sobie inny prezent - przy wydatnej pomocy tatusia - jeździk-samochodzik. Wiadomo - tatuch kierowca to co dziecko miało sobie kupić:confused: . ]

Szalałą w nim po całym sklepie:-) . Jest o tyle fajny,że ma długą rączkę i będę mogła ją w tym prowadzić na spacerku. Poza tym ma opcję kołyski, co Ingusi jest w ogóle niepotrzebne ale może się jeszcze kiedyś przyda;-) .
Generalnie tatuch dumny zprezentu, dziecko zadowoolone to i ja nie bardzo narzekam:tak: . A klocki jej kupię przy innej okazji:-D .
 
Ależ dawno mnie tu nie było.
przygotowania do imprezki tak mnie zajęły że na nic nie mogłam czasu znależć.
Urodzinki bardzo dobrze się udały, przyszli wszyscy zaproszeni goście i malutka dostała fajne prerzenty.
Zmieniłyśmy też kreacje bo Ala dostała w prezencie śliczną sukienkę i okazała się idealna na tą okazję.
świeczki sama nie zdmuchnęła ale to nic nie szkodzi na pewno uda się za rok:tak::tak::tak:
 
My tez juz po imprezce, niestety nie zabraliśmy ze soba aparatu-gapy z nas i tyle, ale przy tym całym zamieszaniu wyleciało z głowy, musze pozbierac zdjecia od gosci i wtedy je powklejam
Antos miał 43 gosci na urodzinkach, fajna imprezka urodzinowo- grilowa wyszła. Było duzo jedzienia, sałatek, mięska, ciast, oczywiście wielki tort i piwko z beczki;-) , dzieci tez miały atrakcje- grały w piłke, w koszykówke, miały mnóstwo baloników, rabek, serpentyn itp. Imprezka przeciagneła sie do bardzo póxnych a moze i wczesnych godzin porannych:-) :-) :-)
prezentów tez było mnóstwo- klocki, rowerek, maty w kształcie puzli, nocniczek z Fischer price, ten w kształcie toalety, Antos dostał tez duzo misiów maskotek i ksiązeczek, imitację kierownicy, wiaderka i foremki do piaskownicy, fotelik do roweru i kask. :-) pewnie o czyms zapomnialam napisac ale dopiero dzisiaj na spokojnie ogladniemy wszystkie prezenty w domku;-)
Nastepne tak huczne urodzinki beda pewnie dopiero 18 ale nas rodziców pewnie na nich nie będzie:-D :-D :-D
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry