reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek tuż tuż...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A ja szczerze mówiąc-klikając to myślałam,że nasze robaczki jeszcze za małe na takie cacko a tu proszę Wiki zasówa bez problemu
 
reklama
Joaśka to prawda coś jest z tymi świeczkami u mnie też nie ma są wszystkie poza "1" może dziś pójdę na poszukiwanie świeczuszki
A Wiki ma piękny skuter.
 
nie ma sie co dziwic - cale mnostwo dzieciaczkow urodzilo sie w zeszym roku wiec i swieczek brak ... ja mialam zwykla jedna swieczke a za rok beda dwie swieczki :)
 
A ja szczerze mówiąc-klikając to myślałam,że nasze robaczki jeszcze za małe na takie cacko a tu proszę Wiki zasówa bez problemu
Vici, tak naprawde to Viki pewnie dopiero w przyszlym roku bedzie na tym swobodnie jezdzila. Na razie trzeba sie nachylac i skrecac jej kierownice, bo jeszcze nie obczaila kierowania. A gaz mamy pod noga, wiec z tym nie ma problemu, bo stawia jej sie bucik na tym i jedzie :-D
A jaka ma przy tym radoche!! Az piszczy ze szczescia :-)
 
U nas też jedynek nie było i kupiłam ozdobę(podobne do ślubnych tylko mniejsza i z liczbą) na torta z jedynką i do niej przytwierdziłam świeczkę:-)
 
Viki ma super motorek, nie dziwię się, że wszyscy chłopcy za nią szaleją;-):tak:.
Co do świeczek, to u nas można dostać bez problemu (może zacznę wam wysyłać;-)). A pytałyście w cukierniach:confused:.
 
U nas tez nie mialam problemu ze swieczkami, nawet nie wiedzialam ktora kupic czy taka ozdobna z myszka miki, albo taka zwykla prosta
Zuzia moglysmy wczesniej zwietrzyc interes i zarobilybysmy na swieczkach hehhehehe:happy: :-D
 
Woloszki - żebym to wiedziała;-):-D.
My kupiliśmy świeczkę właśnie z myszką miki:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry