reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek tuż tuż...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
klocki super, my tez mamy ale Antos jakos nimi sie nie bawi, woli te drewniane. moze musi jeszcze dorosnąc:-) a przez internet najlepiej zamawiać, mi sie tez nie chce chodzic po sklepach:-)
 
reklama
No właśnie. Ja na prawdę za niedługo tą jedną świeczkę na torta kupię przez sieć.

Nigdy nic nie kupowałam z avonu i oriflamu, bo mam hopla i kupuję poskie kosmetyki (poza perfumami), a teraz tylko u ich kupuję, bo mi dziewczyny do pracy wszystko przyniosą.
Jeszcze musze piekarnię internetową w moim mieście znaleźć z dostawa do domu gratis.
A dzisiaj na obiad pizza, bo mi się nie chce zakupów robić.
 
Joaśka i własnie po to wymyslili intenet;-) jak sie nie chce nic robic zawsze mozna skorzystać:tak: :tak:
piekarnia by sie przydała, tak codziennie rano świeze pieczywko:tak: mniam mniam
 
Ooooo!

I tak zazwyczaj więcej niż 200 zł mi schodzi w sklepie :)
Musze sie temu bardziej poprzyglądać :)

Dzięki Buba!!!
 
My juz po roczku ufff ;-)
Wprawdzie prawdziwy dopiero w srode, ale imprezka byla troche wczesniej :-) Viki zebrala mnostwo prezentow. Furrore zrobily klocki, ktore Joaska zamowila :tak: :-D
Im bliżej roczku, tym mniej mi się chce.
Na razie zamówiłam na sieci klocki dla Jagody
http://www.krainazabawy.pl/lego-duplo-creative-building-duzy-zestaw-klockow-5380-p-1980.html
Viki dzis jak tylko otworzyla oczy od razu do nich pobiegla :-D
Nie mogla tez zejsc ze skuterka (taki na akumulator). Moje dziecka az piszczalo jak nim gnalo :-D :-D :-D Byly jeszcze lalka annabell, fontanna playskool, ciuszki, misie etc.
O malo nam sie nie powtorzyly prezenty bo dziadkowie tez chcieli jeszcze dokupic fontanne do swojego prezentu i specjalnie po nia pojechali rano, ale okazalo sie, ze kilka minut wczesniej ktos kupil ostatnia sztuke, wiec mieli farta :-)
Imprezka wyszla super - mnostwo balonow, serpentyn, pyszny obiadek (moje dzielo), duzo salatek, jajeczka nadziewane, rybka po grecku, sledziki, pomidorki wg przepisu BUBY :tak: , lody, ciasta, no i oczywiscie pyszny tort. Byly tez "napoje dla doroslych" i kolorowe drinki z parasolkami, visienkami i innymi bajerami. Viki byla zachwycona imprezka. Goscie chyba tez ;-) ;-) ;-)
 
No Priscilla - kulinarnie zaszalałaś :)

Fajnie, że wszyscy zadowoleni z imprezy i prezentów, szczególnie Viki.
Mam nadzieję, że Jagodzie też klocki się spodobają :)
A jak nie, to sobie troche postoją i za jakiś czas się nimi będzie bawić :)
 
reklama
Kurcze mam ostatnio tyle roboty że nawet nie mam czasu że by zobaczyć co na BB. Roczek już w sobotę (robię dzień wcześniej bo wtedy wszystkim pasuje) a ja dopiero zaczęłam planowaćco i jak imrezka będzie kameralna. Babcie , dziadkowie mój brat z rodziną, drugi brat i Michała siostra z rodziną. Razem z dziecmi będzie 11 osób. Torta zrobi siostra bo jest cukiernikiem i chyba by mi nie darowała gdybymzamówiła, tymbardziej że to chrzestna Ali więc jej nie odbiore tej przyjemności a reszte zrobie sama. Sałatki z tuńczyka, pora i klasyczna. Galareta, bo wszyscy uwielbiają, na ciepło paprykarz z kurczaczkiem no i jeszczemuszę sernik upiec. Na szczEście moje dziecko już ma kreację
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry