reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek tuż tuż...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
hehe:-D :-D :-D trzeba uwazac bo podobno dzieci lubia alkohol;-) ;-) maz juz czestował synka piwkiem i mu smakowało.:szok:
 
reklama
nie wiem, jak inne dzieci, ale ja bardzo lubiałam.
Nie można było zostawić nawet pustych kieliszków po winie, bo wylizywałam. Inne alkohole mnie nie pociągały ;p
 
Oj zapomniałam napisać.Tak się naoglądałam tortów na forum,że chciałam coś innego no ale u nas niestety nie robią i musiałam się zadowolić serduszkiem choć przyznam,że wyszło piękne.Nie chciała okrągłego bo jakiś zwyczajny mi się wydawał a w cukierniach to dziwnie na mnie patrzyli jak pytałam o kształty jakbym z księżyca spadłą czy coś.No ale kiepsko podzielne to serduszko jak ktoś wprawy nie ma z tym kształtem.Mieliśmy największe jakie jest a było na styk.
 
Super, że Wam się imprezki udały!!! (nie licząc małych atrakcji z teściowymi:-) ). Fajne macie pomysły.

Ja robię urodzinki w niedzielę i we wtorek - dwie tury muszą być, bo się inaczej nie pomieszczą - mam obszerną rodzinkę. I tak goście będą tylko z Warszawy, bo jak bym zaprosiła resztę, to bym musiała z 5 imprez zrobić:tak: .
O jedzeniu nie myślę - zostawiam Jackowi, ale muszę pomyśleć o sprażtaniu i odpowiedniej oprawie. Baloniki to fajna sprawa - Ingunia na pewno się ucieszy i inne dzieci też.

Najgorzej z tym tortem, bo ja tortów nie lubię a Ingunia ma skazę białkową a poza tym ona nie lubi słodkich rzeczy, więc jeszcze nie wiem jak z tego wybrnąć. Może po prostu zamówię coś, co będzie smakowało gościom.

Kreację na szczęście już mam - kupiłam na Allegro:

*NEXT*SUKIENECZKA W KRATECZKE*NAJATANIEJ!!74 (167047228) - Aukcje internetowe Allegro
 
priscilla - suer ze juz po i ze impreza byla idana :) niezle zaszaleliscie :)
woloszki - niezla imprezke mialas - obiad i kolacja ... nono - niezle sie naszykowalas :) super ze mala zadowolona (i Maks tez :-) ); a tesciowa sie nie przejmuj ...
vici - widze ze fura prezentow :) no i ta audica :) widze ze impreza udana :)

no i my tez po imprezkach :) brat z zona i dziecmi przyjechal juz w piatek wieczorem a impreza zaczela sie w sobote po 16; przyszli dodatkowo jedni znajomi z dwojka dzieci (w wieku michala mniej wiecej) bo drugim sie pomerdalo i mysleli ze impreza w niedziele ... bylo ok; zaczelismy od tortu czarnolas z napisem dla kamilki :) swieczke zdmuchnal tata ;-) mala dostala pchacza playskool (od chrzestnego - moj brat) oraz sukieneczke i zestaw do piaskownicy od znajomych; na przystawke byly salatki - z tunczyka, sledziowa i forumowa; goscie wybyli kolo 20 a imprezka z bratem trwala dalej :) w niedziele na obiad przyjechala chrzestana kamilki z synem; do jedzenia byla zupka pieczarkowa, leczo oraz poledwiczki w sosie a potem byl torcik wisniowy; mala dostala od chrzestnej sukienke i cala oprawke do niej; jak goscie juz pojechali (brat z rodzina tez) to przyszli zalegli goscie sobotni :) dostalismy kolejna sukoenke i rajstopki :) dzieci sie pobawily i kolo 19 bylo ju po 2 dniowej imprezie :) ogolnie jestem zadowolona;
jak widzicie dziadkow nie bylo - ale tak bylo ustalone juz wczesniej :) jak wspominalam u nas nie celebruje sie urodzin nawet tych pierwszych :)

no i dziekujemy za kartki urodzinowe ... mam nadzieje ze jeszcze jakies znajde dzisiaj w skrzynce :)

zdjeciam umieszcze w galerii jak tylko dostane sie do aparatu :)
 
wow, widzę, że weekend obfitował w imprezy urodzinowe:szok::-). U nas też impreza odbyła się w niedzielę, choć Kuba urodziny ma dopiero jutro. Wszystko udało się super (pewnie dlatego, że nie zapraszaliśmy teściów:-D). Goście zadowoleni, Kuba zupełnie nie zainteresowany (może trochę na początku:-D), tort wiśniowy bardzo pyszny, no i też jeszcze czekamy na autko do odpychania (prezent od nas), mam nadzieję, że przyjdzie dzisiaj, albo jutro.
Asiun - tort zamów taki, żeby gościom smakował, przecież mała i tak nie będzie się nim objadać. Ja dałam troszkę kremu Kubie na spróbowanie, to dokładki już i tak nie chciał:no:. Wolał mięsko:tak:;-).
 
Musze sie pochwalic, ze Viki wczoraj po raz pierwszy wyjechala na dwor na skuterze. Przejechala spokojnie z 1,5km :szok: :szok: :szok:
A jakie powodzenie miala na placu zabaw wsrod chlopcow :-D (a raczej to ten skuter mial powodzenie ;-) ;-) ;-) )
Polecam taki sprzecik dla dzieciaczkow :-) My mamy bardzo podobny do tego, z tym, ze bez niektorych bajerow - pewnie dlatego byl o polowe tanszy ;-)
SKUTER ŚWIATŁA MELODIE RADIO 2-6 LAT 30 KG, NOWE (188668703) - Aukcje internetowe Allegro

Wstawie fotki w galerii jak bede miala chwile
 
Z takim wozem, to ja sie nie dziwię, że tłumy facetów za nią leciały ;p

Priscilla, to może niech tym skuterem Viki do Borek zajedzie ;p

A do nas wczoraj doszły klocki. Mąż zachwycony ;p
Jagoda jeszcze ich nie widziała.
Zobaczy w urodziny :)
Nie wiem, czy jednak nie przejedziemy się do rodziców i tam nie zrobimy urodzin, tyle, że rodziców nie będzie, ale przynajmniej jest duża lodówka i więcej niż 2 łóżka ;p
Cóż, zobaczymy. Wszystko i tak zależy od tego, czy mąż będzie pracował w długi weekend, czy nie.

Świeczki nadal niet. Ostatnio w sklepie były wszystkie poza "1".
Chyba jakiś wyż wyprodukowałyśmy ;p
 
i ja dzisiaj musze isc na zakupy po świeczkę:tak: balony, jakies czapeczki itd:tak: :tak: impreza w sobote i niedziele, jutro skromnie wdomku
 
reklama
Priscilla skuter rewelacyjny:-D taka mała Laska na takim motorze :-D nie moze przejechac niezauważona:tak: :tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry