reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek tuż tuż...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
a ja nawet nie wiem czy tesciowie przyjada w weekend - zaprosilam ich ale nie dali odpowiedzi do tej pory ... ja sie na prawde nie obraze jak nie przyjada - moi rodzice tez nie przyjezdzaja ... ale chciala bym wiedziec jak najszybciej czy beda czy nie bo to inne szykowanie sie :) ale zeby nie bylo ... ja na tesiowa nie narzekam - to super kobieta :)

p.s wspolczuje takich tesciowych ...
 
reklama
U nas w niedzielę tez imprezka, tort zamówiony, większość zakupów zrobiona a od jutra przygotowania a mi tak się nie chce:no:
 
U nas tez w niedziele. Tylko tort na razie zamowilam. Zakupy moze w sb zrobie. Nawet nie mam pomyslu na jedzonko :-(
Tez mi sie straaaasznie nei chce :-( :-( :-(
 
a u nas bedzie krotka impreza ; pewnie kolo 20 wszyscy beda sie zmywac (male dzieci) i tylko brat z zona i dziecmi zostana (juz jutro przyjezdzaja ) wiec nie szykuje duzo; bedzie leczo na cieplo i parowki na cieplo dla dzieci; oprocz tego salatka ze sledzikow, druga z tunczyka a trzecia to nasza forumowa pysznosc :) do tego pieczywko, wedlina i pomidory z mocarella ... leczo robie jutro reszte w sobote;
no ale obiad w niedziele musze zrobic dla brata z rodzina ... pewnie schaboszczaki beda bo najprosciej :)
 
Jak sie ciesze ze nie jestem sama bo mi sie tez starsznie niechce :tak:
Najgorsze jest to ze maz specjanie wzial jutro wolne zebym mogla zrobic jakies porzadne zakupy bez Mai na spokojnie a tu mi sie juz rano goscie zwalaja.
Tesciowa dzwonila do meza ze jutro bede i ze przywiezie 2kg pomidorow i kg ogorkow i nic wiecej nie przywiezie, a po co mi one stac mnie na wlasne jakby mi lache robila nikt jej o nic nie prosil :tak:
A co do dzwonienie to tescie odkad jestesmy malzenstwem to od 4 lat zadzwonili do mnie JEDEN raz wow i to jak Maks sie urodzil od tej pory ani razu. No raz mi sie trafilo ze odebralam tel i dzownila tesciowa spytala sie co slychac i kazala poprosic meza :-p
Oj chyba trzeba sie przeniesc na watek z tesciowa.
 
Idzie misio...Idzie słonik...
Idzie lalka...No i konik...
Wszyscy razem z balonami...
Z najlepszymi zyczonkami...
Bo to dzien radosny wielce...
Masz juz jeden roczek więcej...


Wszystkiego najlepszego dla KAMILKI która ma dziś urodzinki:-D Te życzonka też dla MAJI która wczoraj świętowała i pierwszą świeczkę w życiu dmuchała :)
 
Bardzo dziekujemy za zyczona i Kamilce zyczymy tez wszystkiego najlepszego, wspanialego torcika i super prezentow :-D
 
dziewczyny czytam o tych teściowych:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: i się sana do siebie uśmiecham;-);-);-)
przede wszytskim baaardzo dziękujemy za karteczki:-):-):-):-):-) cudowne:-):-):-):-)jeszcze dzisiaj jedną znalazłam w skrzynce:szok::szok::szok::szok:
na urodzinkach teściowej nie było;-):laugh2::cool2:
Poleczka była cudowna-nauczyła się dmuchać w świeczkę przed tortem:-) który zamówiłam w batidzie:-) po drodze z pracy;-) taki mus truskawkowy. gości zaprosilliśmy do restauracji na obiadek na powietrzu a potem do domku (na piechotkę) na torcik i prezenciki:tak::tak::tak::tak: i było fajnuchno:cool2::elvis::happy::laugh2::happy::nerd: postaram się zdjęcia umieścić jutro w galerii. aha, domek udekorowaliśmy balonami i serpentynami-ale się Pola dziwiła!!! a na obrusik pod torcik z kolorowego konfetti ułożyliśmy napis 1 POLA. do tego mnóstwo gadżetów: kolorowe mieszadełka do napojów, parasoleczki, świeczka-petardo-fonatanna iskrząca-hmm, kumacie?
 
reklama
Im bliżej roczku, tym mniej mi się chce.

Na razie zamówiłam na sieci klocki dla Jagody

http://www.krainazabawy.pl/lego-duplo-creative-building-duzy-zestaw-klockow-5380-p-1980.html

jak to skomentował mój mąż (a były jeszcze inne do wyboru):
"z dwojga złego może się Jagoda będzie chciała bawić pudełkiem jeśli nie klockami."

Naszukałam się w piątek świeczek na tort. Nigdzie nie ma!!!
Znalazłam tylko taką świeczkę na 4 urodziny. Muszę się zastanowić, czy jej jednak nie kupić. Kto wie, co będzie za 4 lata. Może już w ogóle świeczek nie będzie!

A tak na serio, to w jednym sklepie dogadałam sie z babką, że mi w tym tygodniu sprowadzi.
Jakoś mi sie nie chce do supermarketu jechać. Nie cierpię!!!!

 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry