reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Najpierw chciałam kupić z lennylamb.com ale tam były bardzo dziewczęce kolory,a chusta ma służyć takze mężowi,dlatego zdecydowaliśmy sie na natibaby.pl
Jest to chusta kółkowa rozmiar L. Jak wstanę z łóżka to zrobię zdjęcie i wrzucę :)
 
reklama
Wrzucam zdjęcie chusty :) ImageUploadedByForum BabyBoom1430938538.918659.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1430938538.918659.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1430938538.918659.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 117
Malinka też zastanawiam się nad kółkową, napisz prosze czy fajna, który typ wybrałaś i skąd wiedziałaś, że L?
 
Przygode z laktatorem zaczełam niedawno i przy okazji chciałam Wam troszke podpowiedzieć. Z pierwszym dzieckiem używałam ręcznego – tylko kilka razy gdyż bardzo mało ściagałam , po drugie czas ściagana był długi a niestety syn nie pozwalał. Tym razem uzywam Lovi prolactis – elektryczny. Dwu –fazowe odciąganie –najpierw szybkie ruchy ,stymulują wypływ pokarmu a nastepnie długie i intensywne. Pokarmu dzięki temu odciągam dużo za dużo ;) a czas jest bardzo krótki.
Oprócz tego laktator ma regulowaną moc ssania która przydaje się na początkach kp. Piersi poranione i wtedy same ustawiamy i odciąganie jest bez problemowe, bezbolesne.
(Posiada nakładkę masującą ). Laktator może być zasilany bateriami a można z niego też zrobić ręczny i odciągać w publicznych miejscach typu praca. Jest na prawdę fajny !!!
 
Marela, piszesz to, bo dostałaś laktator do testów? ;) pytam bo właśnie dostałam propozycję testowania laktatora Lovi i zastanawiam się na czym to polega. W sumie laktatora jeszcze nie kupowałam, może by się przydał. Ale nie chce potem go reklamować na różnych grupach, jeśli okaże się słaby.

Mam pytanie do dziewczyn, które kąpały swoje pociechy w wiaderkach. Temat zainteresował mojego męża (który lubi wszelakie udziwnienia), a ja się zastanawiam jak to jest z domywaniem dupki w takim wiaderku. Chyba nie łatwo?
 
mam nadzieję, że pola ma rację, bo ten laktator kupiłam i czeka na użytkowanie ;) na razie tylko sprawdzałam czy ssie i wydaje się delikatny :)
 
reklama
Czoperka tak. Ale ja go nie reklamuje. Tu polega o napisaniu prawdziwych opini i im zalezy na prawdzie a nie jakiejs sciemie i reklamie. Jesli nie bylabys zadowolona i cos by Ci nie pasowalo to wlasnie masz to napisac. A jesli chcesz wiecej info dotyczace jak to wyglada technicznie to priv.
 
Do góry