reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Czoperka ja kąpałam w wiaderku. Tak do 7 miesiąca. Dziecko jest na tyle małe że spokojnie można go umyć we wszystkich miejscach ale często na przewijaku gotowaną wodą dodatkowo przemywałam na początku. Gorzej jest z wkładaniem jak jest maleńkie, zawsze miałam stracha aby się nie wyślizgnęło bo trzeba rękę przełożyć póki główki nie trzyma. Jak już jest w środku wystarczy podpierać brodę i dziecko sobie pływa:)
 
reklama
Przyszedł dziś ze smyka z 69,99 na 30 :-D rozmiar 56 :-D
 

Załączniki

  • 1431697945303.jpg
    1431697945303.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 107
Myszkajoasia ale świetny ten komplecik :)
Do mnie przyszły wylicytowane ciuszki z Allegro,rozmiar 68 :) mniejszych rozmiarów juz nie kupuje,nie ma mowy :p
ImageUploadedByForum BabyBoom1431706008.963214.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1431706008.963214.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1431706008.963214.jpg
    38,3 KB · Wyświetleń: 111
Ja 56 kupiłam jedne body i pajaca, a resztę wszystko większe. Pamiętam jak pierwszy syn się urodził i na wyjście ze szpitala mial przgotowane body i śpiochy na 62, a urodził się 58cm długi i w te spiochy ledwo go wcisneliśmy :-D
 
A ja mam znów pytanie :) Czy adaptery do nosidełka maxi cosi są kompatybilne z różnymi wózkami? Bo będę pożyczać nosidełko od koleżanki, ale ona ma wózek Quinny, a ja Jedo i się zastanawiam czy muszę dokupić adaptery czy te jej będą pasować. Ktoś się orientuje? :)
 
czoperka szukaj w necie jakie pasuja do Twojego wózka, bo my musielismy specjalne dokupic no nie wszystkie pasowaly.
 
reklama
Ja mam zupełnie inny adapter do swojego wózka,wiec tak jak dziewczyny piszą,musisz sprawdzić jaki adapter będzie u Ciebie pasował :)
 
Do góry