reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Ja też uzywam Palmers od samego początku i to tego oliwki hipp i czasem jakiś inny miałam z dax i perfecty i Rossmann tez i cały dół brzucha poszedł. Tylko genetyka!!! smarowanie nie bardzo pomaga jak ktoś ma skłonności. Tłumaczę sobie że jakbym nie smarowała to by było gorzej :rolleyes:
 
reklama
A ja smaruję brzuch olejkami dla dzieci albo zwykłą oliwą z oliwek. Ogólnie jestem ogromną fanką stosowania olei i oliwek od włosów do pięt ;)

Mam pytanie, czy zaopatrujecie się w monitor oddechu? Stosowałyście go przy starszych dzieciakach? Ja się zaczynam zastanawiać. Bratowa urodziła synka 3 tygodnie temu i raz już się im alarm w monitorze włączył, na szczęście wystarczyło kilka dmuchnięć na maluszka i wszystko wróciło do normy. Ja przy moim starszym synku nawet nie myślałam o tym urządzeniu ale teraz zaczynam o tym czytać, a im więcej czytam tym się bardziej skłaniam ku zaopatrzeniu się w takowy. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
 
ja narazie tez używam Palmers, wcześniej Lirene '' Bedę mamą '' ale uważam tak jak Ginger że wszystko zależy od genów, moja mama nie miała rozstępów ja na dzień dzisiejszy też nie mam

co do monitora oddechu to zastanawiam się nad zakupem i raczej na 98 % kupie ale tylko dlatego że chcemy aby malutka spała odrazu w swoim pokoju
 
Ostatnia edycja:
Ja tego już nie czytam. Skoro jest to dopuszczone to nie zabija. Więcej świństwa jest w rzodkiewce, lodach napojach I innych rzeczach które jemy i nie ma takiego szaleństwa. Równie dobrze na spacerze wdychamy spaliny i różne inne zanieczyszczenia. Kiedyś była tylko oliwka i talk i żyjemy. A skad też nie był ciekawy. Tak samo jak nagonka w mediach na kosmetyki do włosów z silikonami czy farby z amoniakiem...We wszystkim umiar i zdrowy rozsądek.
 
ja używam od początku BioOil i balsam z Pharmaceris i mogę tyle powiedzieć, że balsam z Pharmaceris się nie opyla.. jak mam okresy, że swędzi mnie brzuch to on pomaga dosłownie na kwadrans, a BioOil to jak chłodny okład na pół dnia najmniej (na szczęście nie codziennie mnie aż tak swędzi ten brzuch).. właśnie kończę ten balsam i chyba wymienię go na ten z rossmana, bo jakoś lepiej się czuję jak mam dwa różne na zmianę rano-wieczór
 
Ja używałam balsam przeciw rozstępom z Ziaji,ale teściowa kupiła mi BioOil i przerzuciłam sie na ten BioOil.
Ja tez na dzień dzisiejszy nie mam rozstępów.Wydaje mi sie ze tak jak piszecie to głownie zasługa genów,moja mama urodziła dwójkę dzieci i nie ma ani rozstępów,ani rozciągniętego brzucha.
Ja mam dość szerokie biodra i wydaje mi sie ze nie będę miała takiego mega wielkiego brzucha,ale to sie jeszcze okaże. Na razie nie narzekam :)
 
Ja też używam BioOil ale nie codziennie. Fajny jest na przebarwienia na twarzy a czy na brzuch to nie wiem bo mam rozstępy po pierwszej ciąży a teraz wyskoczył mi jeden ale na plecach :o
 
Ja miałam monitor angel care dla Alanka i teraz nie kupuję. Chyba ze 3 razy włączył mi się w nocy, bez przyczyny. Za pierwszym razem mało zawałem nie przypłaciłam tego. Zaczęłam się drzeć, trzęsć dzieckiem, a chłop moj nawet nie wiedział co sie dzieje.. Dziękuję, nie chcę.

Siostra dla swoich blizniaczek też kupiła, bo jej w patologii noworodka polecili... I tez jej sie w nocy bez powodu zdarzyło ze załączył.

Nie wiem, ale wydaje mi sie ze jak jest zdrowe dziecko to chyba nie ma potrzeby, inaczej sprawa wygląda jak dziecko ma bezdechy nocne itp
 
reklama
Monitor oddechu, dla mnie tylko i wyłacznie ze względów medycznych. Zdrowemu maluchowi na pewno nie kupię.

Co do smarowania kupiłam palmers uzyłam kilka razy bo brzuch mnie swedział i to tyle, nie zauwazyłam jakiejś poprawy w skórze, teraz leży niepotrzebny bo lekarz zabronił dotykać brzucha.
 
Do góry