reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Czoperka dobrze ze zaczynasz zakupy. Tak jak mówisz,czasu juz nie mamy tak dużo jak sie wydaje.
Moj mąż tez kręcił nosem,ze jest tyle czasu,ale ja stwierdziłam ze nie będę tego słuchać,bo to ja mam mieć komfort psychiczny ze wszystko jest gotowe i w razie wcześniejszego porodu mamy wszystko. I szczerze mówiąc to cieszę sie zaczęłam właściwie od początku ciąży,bo udało mi sie zaoszczędzić na wielu rzeczach bo korzystałam z promocji :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja chyba za dużo kupiłam wkładek laktacyjnych, dopiero jak przyszły, to przypomniałam sobie, że po poprzednich porodach prawie w ogóle nie używałam, a zamówiłam teraz 50 szt :/
 
Dzisiaj zrobilam takie cóś. ;)
Jeszcze chce gaciorki z ogonkiem dorobić i bedzie komplecik do sesji zdjęciowych. ;)
 

Załączniki

  • 1426876323567.jpg
    1426876323567.jpg
    36 KB · Wyświetleń: 73
Pola mam z pierwszej ciąży taki miękki, a po porodzie kupić planuje jakiś ładny.. w domu bylo mi najwygodniej w sportowym:)
 
Ja jestem przerażona na samą myśl kupowania stanika dla karmiących, naturalnie mam rozmiar 65 G, a jak napłynie mleka do tych balonów to nie wiem w jaki wejdę, a tym bardziej gdzie kupie, bo zawsze mam z tym problem:wściekła/y:
Śliczna czapeczka.
 
Dziewczyny a nie wolicie normalnych staników kupić z odpinanymi ramiączkami po prostu?? Ja tez mam duze piersi i nie wyobrazam sobie zeby miec stanik nieusztywniony i bez odrobiny wypełnienia. Przy pierwszej ciazy kupilam taki dla karmiących i powiedzialam ze nigdy wiecej, no chyba ze pp domu. :p
 
Ja chyba kupię taki usztywniany ale szmaciany, miękki. Nie mam dużych cyców, ale chcę żeby dobrze trzymał i żeby nie obwisły :p

Dziewczyny, jak to jest z ubieraniem noworodkowi czegoś przez główkę (np body)? Bo kurczę, mam same takie przez główkę i się boję, że będzie mi trudno ubierać. Jakie Wy macie?
 
Martucha ja się też nad tym zastanawiałam mimo że piersi mam dość małe.

Czoperka ja nie ukrywam ze przy Igorze miałam lekki problem na początku żeby ubrać coś przez głowę mu. Wolałam na szybko założyć pajacyk rozpinany po całości. Teraz myślę że żadnego problemu nie będzie.
 
Czoperka tez zastanawiałam sie nad tymi ciuszkami przez glowe bo mam kilka bluzeczek i większość body prze główkę. Na wszelki wypadek dokupilam body kopertowe ale mimo to większość przez glowke.

Dziewczyny! W koncu dotarly do mnie wszystkie pozamawiane rzeczy!:) ale jestem szczesliwa haha. Od wczoraj malujemy a dzisiaj mąż sklada mebelki. Ja padlam juz i leze od godziny bo za duzo tego wszystkiego na nas dwóch. Ale to wszystko takie śliczne:) nie moge sie doczekac skonczonego pokoiku.
 
reklama
Co do staniczków to ja kupię na pewno jednego szmaciaczka, takiego do szpitala i na pierwsze dni po porodzie, żeby w domu latać :) A taki ładniejszy, usztywniany to już po porodzie sobie zafunduję :) Mi dużo babeczek poleciło firmę alles.

Karina, jak skończycie pokoik to się pochwal zdjęciem :) Ja czekam, aż mi przyjdzie ochraniacz do łóżeczka, zamontuję go i wtedy Wam pokażę pokoik małego marynarza :D
 
Do góry