reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Jesli chodzi o pieluchy to chyba nie kupiłabym ich bez pomacania, z Nati używałam Pampers ale wiedziona pokusą ceny raz kupiłam huggies, twarde beznadziejne, teraz też mam zamiar kupić tylko pampers
 
reklama
racja choć to ciekawe ,że ich nie ma w marketach :-/

ale szaleje na allegro :x ha ha ha :D właśnie szukam jakiegoś fajnego ochraniacza na łóżeczko :x :D
 
ja jestem ciekawa tej lini pieluch z super pharm słyszałam dużo pozytywnych opinii o nich ale jeszcze nie dotykałam jeszcze, może jak zdejmą szew to zrobię się bardziej mobilna

Ochraniacza i pościeli też jeszcze nie mam ale znalazłam producenta który uszyje mi też pościel dla starszej córki taka sama jak dla małej więc nie będzie zazdrości.
 
co do pieluch to mi koleżanka polecała te z biedronki. Mówiła, że jej siostrzenica, którą się opiekowała, używała cały czas takich, z innych firm tylko w prezentach dostawała sporadycznie, i nic się nie działo złego, ani alergii ani odparzeń, a są jednak tańsze dużo niż pampersy ;)

Sosnowiczanka super te biustonosze! Ja też sobie nie wyobrażam w materiałowych latać przez cały czas karmienia - trzeba dbać o jako taką kondycję biustu, a co :D
 
Ostatnia edycja:
Ja z pieluchami nie bede eksperymentowac. Alankowi kupiłam raz z biedronki- strasznie szybko przemakały nam, a po nocy dziecko za kazdym razem miało mokre ciuszki.. Raz kupiłam z lidla, i były fajniejsze niz biedronkowe ale zapiecia miały nieelastyczne i dość sztywne, choć chłonność już była lepsza. Za nic we swiecie nie polecam pampersów pomarańczowych, sleep and play, które wogole nie wchłaniały wilgoci do srodka i dziecko siedzialo w mokrej pieluszce.
No i w sumie jak jest fajna promocja na pampersy to zawsze kupowałam wiekszą ilość bo wychodziło cenowo podobnie jak pieluchy z biedronki na przyklad. Zwróccie uwagę ze jak w pampersach w malej paczce jest np 56szt to ten sam rozmiar w biedronce ma sztuk 42. Jak sie podzieli cene przez ilosc pieluch to cena za sztukę wychodzi naprawde podobna, lub doslownie o parę groszy większa.
 
Karina88 - no to jedna drugą będzie inspirować :) Ja już wyhaczyłam na allegro takie girlandy z flag w stylu marynarskim, albo pluszowe litery z imionami też w takim stylu, świetnie to wygląda! Czekamy jeszcze z zawieszeniem półek, bo w sumie nie wiem gdzie będą one najbardziej praktyczne w pokoiku :) Super zabawa z urządzaniem takiego pokoiku, co nie? A ile radości :))))
 
Teraz chyba dla Biedronki pieluchy robi Pampers, więc jakość lepsza niż kiedyś, tak mi siostra mówiła, bo ma 9-miesięcznego synka, uzywa je i bardzo zadowolona. Na początek mam pampersy, ale potem pewnie będę sprawdzą różne pieluchy, te biedronkowe na pewno też.
 
Mamma-mila- zabawa przednia! :) te proporczyki chce sama uszyc i do tego kolo ratunkowe; ) a Mama bedzie szyla mi pościel i ochraniacz w tym stylu i literki wlasnie. Tylko musze stopniowo, zeby nie przesadzic z ilością bo pokoj maly tak jak mowilam. Ale mam juz boską kołyske z morskim malunkiem:)) jak bede miala chwile i ogarnę jak to sie robi to wrzuce foto:))
 
reklama
pieluszki z babydream przynajmniej do niedawna były niestety nie najlepszej jakości, z tej firmy planuję kupić wszystkie kosmetyki dla dziecka bo mają bardzo dobry skład. Jeśli chodzi o biedronkę to faktycznie też słyszałam że produkuje je pampers ale nie widziałam rozmiaru dla noworodków , najmniejsze chyba były od 5kg
 
Do góry